Як зробити французький пучок.

Французький простий або класичний пучок черепашникової форми ідеально підходить для ділових зустрічей, побачень, урочистих заходів та театральних вистав. Така зачіска підкреслює романтичність, невинність, чарівність юних дівчат і елегантність, природну грацію, гідність зрілих жінок.
Інструкція
1
Простий французький пучок Створюйте пучок тільки на сухому волоссі, щоб не пошкодити структуру вологих волосся при їх скручуванні. Розчешіть ретельно волосся по всій довжині і злегка сприснете їх спреєм або гелем, щоб кінчики розліталися віялом. Зберіть волосся на потилиці в хвіст і ще раз розчешіть.
2
Зробіть «кінський хвіст», закріпивши непомітною тонкої гумкою і пригладивши волосся на голові. Притримуючи однією рукою за кінець хвоста, починайте туго скручувати його за годинниковою стрілкою. Слідкуйте за тим, щоб скручений хвіст був рівний по довжині без «горбистих нерівностей».
3
Не відпускаючи руки від кінчиків хвоста, іншою рукою формуєте шишку навколо гумки по спіралі і кінчики волосся ховаєте під пучок .
4
Акуратно закріпіть пучок стількома шпильками, щоб вони тримали зачіску протягом усього дня або вечора.
5
Пригладьте вибилися волосся і обробіть зачіску лаком. Прикрасьте пучок тим чи іншим декоративним аксесуаром: еластичний бант, сіточка, мережива або шарфик.
6
Складний французький пучок Розчешіть волосся по всій довжині, усуваючи сплутані пасма. Зачешіть волосся наверх і зробіть хвіст, не перетягуючи гумкою.
7
Підніміть хвіст наверх і починайте скручувати його проти годинникової стрілки до рівномірного тугого скручування. Тримайте лівою рукою скручений хвіст на голові, поклавши мізинець на потилицю, обертайте джгут навколо нього.
8
Не відпускаючи кінці хвоста правою рукою, ховайте їх в утворилися «шов» і створіть форму мушлі. Притримуйте лівою рукою пучок , а правою рукою фіксуйте зачіску шпильками.
9
Прикрасьте такий пучок красивою шпилькою, стильного модного пов'язкою або штучними косами.