Як вибрати сноуборд для дитини.

Вибір сноуборда для дитини - дуже відповідальний момент. Щоб зробити правильну покупку необхідно враховувати наступні параметри: довжина і вага сноуборда , вага і зріст дитини, ширина і жорсткість дошки.
Інструкція
1
Поспостерігайте, що саме приваблює вашого дитини в сноубордингу. Існує кілька стилів катання, вибір сноуборда безпосередньо залежить від того, в якому стилі буде проводитися катання. Фрістайл - це стиль, який передбачає виконання різних трюків. Карвінг - швидкісний спуск з гір за допомогою різаних поворотів. Суть фрірайду полягає в катанні на великій швидкості по глибокому снігу зі стрибками з гірських виступів. Ще один стиль - універсальний, він поєднує в собі і різні трюки, і швидкісне катання. Зазвичай на сноуборді ставиться маркування, що вказує для якого саме стилю він призначений.
2
Перевірте жорсткість сноуборда . М'які дошки зроблені для фрістайлу та фрірайду, жорсткі - для карвінгу. Новачкам в сноубордингу, найкраще купувати м'які або середньої жорсткості дошки.
3
Вибирайте сноуборд за зростом і вагою вашого дитини. До кожної дошці повинна додаватися спеціальна таблиця відповідності цих параметрів і довжини сноуборда . Якщо вибирати спрощено, то дошка повинна бути трохи вище підборіддя дитини. Тому діти постійно зростають, батькам хочеться купити сноуборд трохи довше, ніж необхідно, але цього робити не можна. Катання на невідповідному сноуборді може спричинити за собою травми.
4
Зверніть увагу, що чим менше ширина сноуборда , тим легше ним керувати. Але нога не повинна виступати за його поверхня більш ніж на 1 см. В іншому випадку ноги будуть заважати катання, зачіпаючи за сніг.
5
Спробуйте підняти сноуборд. Він не повинен бути занадто важким, дитина повинна без праці піднімати його за ніс однією рукою.
6
Підбирайте кріплення для черевиків і самі черевики, керуючись такими знаннями. М'які черевики призначені для фрістайа і фрірайду, жорсткі - для карвінгу. Не купуйте черевики "на виріст", інакше нога буде не достатньо фіксуватися в них, що дуже небезпечно. Кріплення бувають різні і теж залежать від стилів катання. Жорсткі кріплення необхідні для карвінгу, а м'які - для фрістайлу та фрірайду. Обов'язковою умовою як одних, так і інших видів кріплень є те, що вони повинні дуже добре утримувати черевики.
7
Уважно перевірте те, щоб дошка, кріплення і черевики, обрані вами ідеально підходили один до одного. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в безпеці вашого дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cJNW18wFAF8
Корисна порада
Найкраще для першого разу візьміть сноуборд напрокат. Цілком можливо, що ваша дитина після першої спроби і зовсім відмовиться займатися даним видом спорту.