Як розробити туристичний маршрут.

Подорожі за допомогою готових турпакетів - досвід, який може швидко набриднути. Після декількох поїздок готелі, ресторани і пляжі будуть здаватися однаковими. Набагато більше вражень подарує самостійно розроблений туристичний маршрут . Тим більше саме так ви можете відкрити для себе справжню красу рідного краю, а також побачити справжнє життя інших країн.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - карти;
  • - маршрутна книжка.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямком маршрут а і метою подорожі. Один і той же шлях ви можете подолати пішки або різними видами транспорту. Почавши продумувати маршрут , приймайте в розрахунок свої фінансові та часові ресурси, а також враження, які хотіли б отримати в результаті.
2
Почніть з визначення місця старту і фінальної точки. Далі намітьте основні географічні точки, які хотіли б захопити. Якщо збираєтеся подорожувати на автомобілі або пішки, скористайтеся докладною картою, за допомогою якої ви можете вибрати оптимальний шлях.
3
Зверніться до інтернету. Найцікавіші маршрут и напевно вже пройдені іншими туристами. Прочитайте їх враження на спеціалізованих форумах, задайте питання про труднощі і негативних моментах. Так ви зможете скоригувати етапи майбутнього шляху, а також трохи видозмінити його географію. Доцільно викласти розроблений маршрут на форумах самостійних мандрівників, і тоді бувалі туристи прокоментують його і дадуть корисні поради. Найвідоміші з них - Форум Вінського і Російський Backpacker.
4
Постарайтеся знайти оптимальне цінова пропозиція по готелям, перельотів, ресторанам, якщо мова йде про закордонному турі. Заходьте на їх сайти і бронюйте безпосередньо. Сьогодні ви можете заощадити до 70% вартості поїздки в іншу країну, якщо будете розробляти маршрут самостійно. При цьому ви отримаєте незабутні враження, а сам процес підготовки до подорожі вже буде захоплюючим. Наприклад, скористайтеся найбільшим порталом бронювання Booking.com
5
Якщо ви захоплюєтеся спортивним туризмом і плануєте подорож по рідному краю, доцільно узгодити ваш похід в маршрут но-кваліфікаційної комісії (МКК). Така процедура обов'язкова, якщо ви збираєтеся в екстремальну або дуже складну поїздку. Надайте в МКК картографічний матеріал, маршрут ную книжку, а також підтвердження того, що у вашій групі є досвідчені туристи. Дана організація оцінить ваші сили, допоможе з плануванням, попередить про небезпечні місця, заповідних зонах, техніці безпеки. Головна перевага подібного кроку полягає в тому, що представники МКК контролюватимуть ваше проходження маршрут а. При будь-якому нещасному випадку вони направлять на пошуки або допомогу вашій команді співробітників МНС.