Як зменшити пітливість ніг.

Підвищене потовиділення буває загальним і місцевим. Загальний гіпергідроз можна спостерігати при неврастенії, гарячкових станах, цукровому діабеті, базедової хвороби. Місцева форма захворювання зачіпає обмежені ділянки тіла, найчастіше долоні, підошви, пахвові западини, волосисті частини та ін. Лікування має бути комплексним.
Вам знадобиться
  • - солома вівса посівного;
  • - кора дуба;
  • - кореневище тирличу жовтого;
  • - трава вероніки дібровної;
  • - трава незабудки польовий;
  • - листя шавлії;
  • - листя волоського горіха;
  • - дурнішнік колючий;
  • - листя суниці лісової .
Інструкція
1
Для приготування ванн для ніг приготуйте суміш з 200 г подрібненої соломи вівса і 50 г кори дуба. Залийте приготовані компоненти трьома літрами води, доведіть до кипіння і варіть збір 30 хвилин на повільному вогні. Остудіть і, виливши відвар в тазик, тримайте в ньому ноги протягом 20 хвилин. Ноги не витирайте після процедури, дайте висохнути природним шляхом. Проробіть 10-15 процедур.
2
Для лікування пітливості ніг, що виключає неприємний запах, приготуйте таку суміш: 3 частини кори дуба, 2 частини вероніки дібровної і 1 частина кореневища тирличу жовтого. Подрібніть і перемішайте. 5 столових ложок приготованого збору залийте літром окропу і нагрівайте на водяній бані 30 хвилин. Потім настоюйте 15 хвилин і процідіть. Виливши настій у тазик, поставте в нього ноги на 30 хвилин, потім злегка промокніть їх, давши обсохнути природним чином.
3
При пітливості ніг з важким запахом і нагноєнням приготуйте трав'яний збір. Візьміть 3 частини трави незабудки польовий, 2 частини шавлії лікарської, по 1 частини листя волоського горіха і кори дуба, подрібніть всі інгредієнти і перемішайте. 10 столових ложок фитосбора залийте двома літрами окропу в термосі на півгодини. Виливши настій у тазик, остудіть при кімнатній температурі, що не розбавляючи холодною водою. Потім поставте ноги в приготовлений настій на 20 хвилин. Курс лікування 10-15 процедур.
4
Одночасно приймайте трав'яний настій всередину. Візьміть 1 частина трави нетреби колючого, по 2 частини шавлії лікарської і листя лісової суниці. Подрібнивши приготовлену суміш, перемішайте. 5 г збору залийте 350 мл окропу в термосі і дайте настоятися протягом 2-х годин. Потім відфільтруйте і приймайте по? склянки 2 рази на день маленькими ковтками. Курс лікування 10-14 днів.
Зверніть увагу
Не дотримавшись елементарних норм гігієни, неможливо домогтися зменшення потовиділення.
Корисна порада
При підвищеній пітливості ніг рекомендується обсипати ноги після миття картопляним крохмалем, тальком, змішаним з невеликою кількістю саліцилової кислоти, подрібненої сухої корою дуба та ін.