Як поставити дерев'яні двері. Як повісити двері на завіси відео.

В повсякденному житті навіть дуже товариські люди потребують самоті. Домогтися цього можна за допомогою установки міжкімнатних дверей. Краще всього виглядають полотна, виготовлені з дерева. З їх допомогою можна надати затишок інтер'єру, зробити квартиру більш м'якою і теплою. Залишається лише правильно поставити дерев'яну двері .
Інструкція
1
Звичайно, спочатку необхідно провести підготовчу роботу. Після цього в дверний отвір акуратно вставте дверну коробку і перевірте, чи можна закрити двері . Якщо все добре, розташуйте клини-розпірки. Один з них повинен знаходитися врівень з верхньою петлею, а інший - трохи нижче дверної ручки. Це необхідно для того, щоб двері фіксувалася в проміжному положенні, а не захлопувалася і не відкривалася навстіж.
2
Почистіть стіну, позбудьтеся від пилу. Візьміть монтажну піну і заповніть отвір, що утворився між стіною і дверною коробкою. Цей будівельний матеріал слугуватиме теплоізолятором. Дайте монтажній піні висохнути. Для цього зачекайте 10-12 годин, які можна витратити на установку наличників.
3
Звичайно, краще нікуди не поспішати і відкласти роботу з установки дверей на кілька годин. Справа в тому, що підгонку і обрізку наличників краще проводити тільки після того, як дверна коробка зайняла своє законне місце, а монтажна піна висохла. Для того щоб встановити наличники, прикладіть їх до дверей і зробіть потрібну позначку.
4
Відріжте необхідний шматок під кутом в 45 градусів. Проробіть аналогічні дії з рештою лиштвами.
5
Візьміть спеціальні цвяхи для меблів, які дозволять зберегти естетичний вигляд вашої двері, і закріпіть наличники. Для цього в наличнику просвердлите отвори, довжина яких відповідає вибраним цвяхах. При цьому постарайтеся обмежитися діаметром в 1,5 мм. Запам'ятайте, що при правильному встановленні лиштва не заважає відкривати і закривати двері .
6
Таким чином, ви з легкістю можете обійтися без допомоги професіонала. Єдине, що вам знадобиться - якісний будматеріали та інструменти.