Як прикрасити келихи. Як клеїти атласні стрічки на пляшки і бокали.

Прикрашені келихи, розставлені на столі, змусять заграти новими фарбами будь-яке святкування. Дизайн келихів залежить від умілих рук і вигадки господарів.
Вам знадобиться
  • Скляні келихи, мереживна або атласна стрічка, стрази, прозорий клей, контур для вітражів, акрилові фарби для скла, пензлик, спирт, блюдце, цукровий пісок, лимон, ківі, апельсин, ананас, полуниця, листочки м'яти, шпажки, лід , ягоди.
Інструкція
1
Прикрасити келих бантом з ленти.Обернуть келих мереживний або атласною стрічкою. Зав'язати красивий бант. Закріпити стрічку на бокалі клеєм в декількох точках, щоб вона не сповзала. Дрібні різнокольорові стрази приклеїти вище і нижче стрічки, на скло.
2
Розмалювати келихи фарбами для стекла.Обезжіріть поверхню келиха, протерши його ваткою, змоченою в спирті. Нанести контуром простий або складний малюнок. Тонким пензликом і акриловими фарбами зафарбувати прозоре скло всередині контура, узгоджуючи з придуманим малюнком. Просушити фарби. Такий келих можна мити під краном м'якою губкою, малюнок не облізе.
3
Зробити цукрову кромку по обідку бокала.Взять два блюдця. В одне налити воду або сироп, в друге насипати цукровий песок.Опустіть келих ободком спочатку в рідину, а потім в цукор. Солодку кромку струсити над раковиною, щоб видалити не пристали крупинки песка.Взять шматочок лимона, провести їм по обідку бокала, залишаючи мокру смужку. Перевернути келих в блюдце з цукром. Струсити зайве над раковиною.
4
Фруктові украшенія.Разрезать лимон, апельсин або лайм на круглі часточки. Надрізати фруктову часточку до половини і помістити на край бокала.Крупную полуницю розрізати до середини і закріпити на краєчку бокала.Нанізать на довгу шпажку шматочки ананаса, вишню, ківі, листочок м'яти. Фруктовий шашличок покласти поперек келиха.
5
Тонким фруктовим ножем зрізати довгу завитки з цедри. Край завитки опустити в келих, а довгий кінець можна загорнути навколо ніжки, або залишити вільно свешиваться.
Зверніть увагу
Врахуйте, якщо ви плануєте підносити до губ край келиха, то нанесений фарбою малюнок потрібно робити на відстані не менше 3 см від кромки
Корисна порада
Бокал з коктейлем можна прикрасити кубиками фігурного льоду. В кубиках льоду можна заморозити ягоди або шматочки фруктів.