Як зняти панель. Як виготовити центральну консоль на ВАЗ2109.

Причини зняття панелі можуть бути різними. Це може бути як проста зміна інтер'єру, так і необхідність усунути несправність вашого автомобіля, причина якої в механізмі, знаходяться в приладовій панелі. Для цього вам знадобиться зняти панель в автомобілі або для заміни, або для ремонту. У будь-якому випадку вам доведеться розбирати її на частини.
Вам знадобиться
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - інструкція з експлуатації;
  • - гайкові ключі на 8 мм і на 10 мм.
Інструкція
1
Вимкніть систему безпеки. Зніміть дріт від негативної клеми акумулятора. Зніміть декоративну накладку рульового колеса і відкрутіть його. Зніміть акуратно оздоблювальні панелі приладової панелі і центральну консоль, так як їх можна легко подряпати. Отвинтите важіль капота і від'єднайте трос. За допомогою гайкового ключа на 10 мм відкрутите кріплення рульової колонки. Від'єднайте оздоблювальну панель комбінації приладів. Використовуючи тонку викрутку, звільніть фіксатори і витягніть ліве і праве сопла вентиляції.
2
Зніміть панель управління клімат-контролем і кондиціонером повітря. Від'єднайте динаміки аудіосистеми, датчики і інші електричні роз'єми. Перед відключенням залиште позначки, що нагадують про те, до чого вони підключаються, щоб потім їх правильно під'єднати. Зніміть речовий ящик і всі подушки безпеки.
3
Відкрутіть всі болти, гвинти, саморізи, гайки, які кріплять основну панель до кузова автомобіля. Коли всі від'єднано, відтягніть приладову панель , важливо це дія робити вдвох, щоб не завдати механічні пошкодження.
4
Витягніть торпеду через водійські двері. Це і був останній етап зняття приладової панелі. Тепер ви можете зайнятися безпосередньо тим, для чого ви її і розібрали.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що даний порядок в принципі підходить для будь-якого автомобіля і буде відрізнятися лише збільшенням дій у зв'язку зі зміною приладової панелі, а також збільшенням складності комплектації автомобіля шляхом впровадження в панелі більш складного електронного обладнання.
Корисна порада
Установка панелі приладів на будь-який автомобіль виробляється в порядку, зворотному зняттю. При установці необхідно виконати наступні операції: обережно встановіть панель на своє місце, закрутіть верхні болти від руки, вставте болти модуля з боку пасажира, вкрутіть інші болти, відрегулюйте правильно положення приладової панелі і затягніть болти до упору.
Іноді у автовласників виникає необхідність зняття панелі з Лади. Це може бути пов'язано з виникненням різного роду несправностей. Саме під панеллю проходить більшість проводів, які можуть з часом прийти в непридатність.
Інструкція
1
Для роботи заздалегідь приготуйте торцеві ключі на 8 і на 10. Також вам знадобляться викрутки з плоским і хрестоподібним лезом.
2
Приступайте до роботи. Для початку від'єднайте дріт від «мінусової» клеми акумулятора. Вам необхідно зняти рульове колесо. Відкрутіть облицювання рульової колонки. Вийміть всі підрульові перемикачі.
3
Відкрутіть і приберіть облицювання тунелю статі. Можете приступати до вилучення комбінації приладів. Рекомендується позначити всі дроти, які до неї підходять. Далі виверніть ліворуч і праворуч гвинти, які кріплять центральну консоль до панелі приладів. Подденьте викруткою і зніміть сопла обігріву бічних стекол.
4
Візьміть у руки торцевої ключ на 10 і відверніть їм дві гайки верхнього кріплення панелі приладів. Кришка блоку запобіжників тримається на трьох клацанням. Натисніть на них і витягніть блок. Потім виверніть гвинти, які кріплять підсилювач панелі приладів. Витягніть його.
5
Зліва від рульової колонки знаходиться гвинт кріплення панелі приладів. За допомогою ключа на 8 виверніть болт кріплення "масових" дротів. Фіксатори колодок джгута проводів посуньте вправо. Від'єднайте три колодки джгута від колодок, які встановлені на кронштейні.
6
Далі необхідно роз'єднати колодку джгута проводів вимикача запалювання. Ключем на 10 відверніть гайку кріплення «масового» дроти джгута панелі приладів від кронштейна електронних блоків. Фіксатор колодки необхідно трохи зрушити. Джгут панелі приладів від'єднайте від джгута системи запалювання. Якщо є електропакет, то роз'єднаєте колодку джгута, яка йде до цього блоку. Посуньте фіксатор і відключіть колодку від блоку, який відповідає за подушку безпеки. Залишилося тільки акуратно зняти панель приладів і витягти її з салону автомобіля. Робити це найкраще удвох, так як панель має пристойний вагу.