Як прибрати клей з вій. клей для повік Як знімати.

На сьогоднішній день існує безліч способів виправити свою зовнішність. Йдеться навіть не про пластичну хірургію, а про нарощування волосся, нігтів і вій . Останнє ще не так поширене, але знаходяться жінки, які вдаються до подібної процедури. В результаті дівчина отримує довгі вигнуті вій и, які дозволяють забути про нанесення туші на кілька тижнів. Однак необхідно час від часу знімати нарощені вій и. І тут постає питання про те, як зняти клей з повік.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зняти нарощені вій и, зверніться в салон, де майстер допоможе впоратися з цим завданням. Однак ви можете зробити це і самостійно.
2
Для цього візьміть будь-який жирний крем. Постарайтеся вибрати гіпоалергенні засіб, який дозволить уберегти ваші очі від болю і подразнення. Нанесіть крем на ватний тампон і прикладіть до очей. Через кілька хвилин ви зможете відклеїти нарощені вій и.
3
Якщо це варіант вам не підходить, нанесіть на лінію вій звичайне оливкове масло. Робіть це ввечері і вирушайте спати. У більшості випадків клей розм'якшується настільки, що вже зранку нарощені вій и знімаються без будь-яких зусиль з вашого боку.
4
На жаль, клей може розм'якшити не настільки, щоб повністю відпасти від ваших століття. Для того щоб позбутися від його залишків, повторіть процедуру з кремом або оливковою олією. Однак це вимагає додаткового часу.
5
Якщо ви хочете прибрати клей з вій швидко, візьміть звичайний пінцет для брів. З його допомогою затисніть шматочки клею біля основи вій . Ні в якому разі не смикайте клей. Постарайтеся легкими натисками подрібнити його. Дуже скоро клей почне відпадати самостійно. Наприкінці рекомендується ретельно промити очі і змастити заспокійливим кремом.
6
Варто звернути вашу увагу на те, що натуральні вій и відновлюються протягом декількох тижнів. Саме тому перший час ваші очі будуть не такими красивими і виразними як раніше. Не турбуйтеся. Задумайтесь над тим, як прискорити зростання натуральних вій . Зробити це можна за допомогою сучасних засобів, створених спеціально для цих цілей. Для бажаючих заощадити власні гроші, підійде реп'яхову олію. Щодня наносите його на вій и.