Як виростити конвалія.

Конвалія - скромне рослина з ніжними білими дзвіночками - користується величезною популярністю і любов'ю. Розрізняють лісові та садові конвалії. Посаджені в невеликі горщики, квітучі, ці рослини - запашне прикраса квартири. Але не тримайте їх у спальні. Занадто довгий вдихання їх аромату може призвести до головного болю.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що тепло і волога - головні умови для успішного цвітіння конвалій в кімнаті. Ця рослина не утворює нових коренів, воно вбирає вологу старими. Всі поживні речовини, необхідні для утворення листя і квіток, накопичуються в кореневищах.
2
Для вирощування вдома викопайте кореневища в саду або купіть на ринку в жовтні або на початку листопада. Посадіть в той же день в землю. Використовуйте свіжу пухку землю, змішану з чистим піском. Ображати коріння перед посадкою, залишивши приблизно 8 сантиметрів. У довгий горщик можна посадити від 8 до 10 коренів.
3
Насипте на дно горщика трохи землі, злегка утрамбуйте її. Потім візьміть рукою кілька кореневищ, вирівняйте їх по верхівках. Опустіть коріння в горщик так, щоб їх верхівки трохи височіли над його краєм, і насипте землі. Слідкуйте, щоб нирки залишилися над землею, землю утрамбуйте досить щільно. Добре полийте кореневища.
4
Поставте горщик з конваліями в високий ящик, наповнений мохом, зверху теж прикрийте мохом. Рясно полийте з лійки з розсіювачем теплою водою. Це допоможе зберігати вологий "клімат". Закрийте ящик склом і поставте в тепле місце.
5
Поливайте рослини кожен день вранці та ввечері теплою водою. Після кожного поливу ретельно протирайте скла. Зніміть скло з ящика тільки тоді, коли паростки торкнуться його. Горщик слухають з ящика перед самим цвітінням. Очистіть його від моху і поставте на вікно. Зацвіте конвалія приблизно через 20 днів.
6
Тримайте квітучі конвалії в прохолодному місці. Так ви продовжите їх цвітіння.
7
В саду посадите конвалії в тінистому місці. Садіть їх в серпні або вересні. Кореневища можна розрізати так, щоб на кожній частині залишилася по одній нирці. Висадіть на відстані 15 см один від одного. В період приростання кореневищ вкривайте їх мохом, листям, створюючи температуру + 20 ... + 23. Також регулярно поливайте. Після того, як паростки підростуть і зміцніють, можна не вкривати. Постійно видаляйте пошкоджені частини рослин, так ви збережете їх декоративний вигляд.