Як вирощувати каланхое.

Каланхое - це рослина сімейства толстянкових. У цьому роду налічується більше двохсот видів. Найбільш популярними серед квітникарів є каланхое повстяне, Дегремона (в народі зване «живим доктором») і красиво квітучі каланхое Блоссфельда і Мангіна.
Інструкція
1
Каланхое - рослина не вимоглива. Росте добре на сонячному місці, переносить попадання прямих сонячних променів. Хоча воно може спокійно пережити нестача вологи, рясний полив все ж любить.
2
Рослина не любить застою води, тому перед посадкою забезпечте йому хороший дренаж. Грунтосуміш складайте з листової землі, торфу, піску і перегною. Садіть і пересаджуйте каланхое навесні.
3
Розмножується рослина верхівковими живцями або насінням. Перед посадкою живці підсушіть два дні. Посадіть їх у вологий субстрат в торф або суміш піску і листової землі, поставте в тепле місце. Ємність з живцями накривати не потрібно. Крім того, поки вони не укореняться, живці поливайте дуже обережно, інакше вони можуть загнити.
4
Насіння посійте у вологий пісок, накрийте плівкою або склом і поставте цю імпровізовану тепличку в світле місце. Сходи з'являться приблизно через один або два тижні.
5
Найпростіше розмножувати живородящий каланхое Дегремона. Його дочірні рослини, які утворюються по краях листя, дуже легко вкорінюються і швидко ростуть.
6
При розмноженні каланхое живцями рослина зацвіте через десять місяців, а якщо розмножувати насінням, то на два місяці пізніше.
7
Підгодовуйте каланхое один раз на місяць спеціальним добривом для кактусів і сукулентів. Листя протирайте вологою ганчіркою і зрідка обприскуйте. Поливайте рослину рясно раз на два тижні.
8
Каланхое - квітка короткого дня. Якщо ви хочете отримати цвітіння взимку, то не потрібно буде штучно укорочувати світловий день, в цей період цвітіння викликається природним його скороченням. Але щоб домогтися цвітіння навесні або влітку, притіняти рослину від сонячних променів. Світловий день не повинен перевищувати дев'яти годин. Також стежте, щоб температура повітря в приміщенні не перевищувала двадцяти градусів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dIyst-YgBs0