Як подивитися частоту оперативної пам'яті. Як дізнатися виробника і частоту озу.

Частота планки оперативної пам'яті не менш важлива для приросту продуктивності комп'ютера, ніж обсяг її фізичної пам'яті. Частота RAM, як і будь-яка інша частота, вимірюється в герцах, в сучасних комп'ютерах - в мегагерцах.
Інструкція
1
Частота планок оперативної пам'яті може бути різноманітною - 100 MHz, 444 MHz, 1066 MHz і так далі: як видно, розкид досить великий. В сучасних чіпах ОЗУ частота зазвичай перевалює через 1 GHz.Узнать точну робочу частоту оперативної пам'яті допоможе безкоштовна утиліта під назвою CPU-Z. Програма важить всього лише близько 1 Мб. Завантажити її можна на офіційному сайті виробника CPU ID в розділі, присвяченому CPU-Z: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
2
У правій колонці на сторінці сайту виберіть версію дистрибутива, який ви хочете завантажити, залежно від вашої операційної системи: 32-bit або 64-bit. Виберіть також дистрибутив english, в ньому інтерфейс програми буде англійською мовою (chinese - на китайському). Версії, підписані як .zip, no installation не потрібно встановлювати на комп'ютер, вони представляють собою файл запуску програми.
3
Відкрийте скачаний архів і запустіть програму - файл cpuz.exe. Якщо це перший запуск, утиліті буде потрібно кілька секунд на збір інформації про систему і пристроях. На екрані з'явиться невелике вікно утиліти CPU-Z. Перейдіть у вкладку під назвою Memory. Вона відображає докладну інформацію про оперативну пам'ять. В розділі Timings подивіться на значення параметра DRAM Frequency. Воно й показує точну робочу частоту планок оперативної пам'яті.
4
У цій же вкладці ви можете дізнатися такі параметри, як тип планок оперативної пам'яті, встановлених в ваш комп'ютер - параметр Type; сумарний розмір обсягу пам'яті всіх активних планок в мегабайтах - параметр Size; кількість каналів - параметр # Channels. Тут же розташована інформація про спеціальні параметрах: ставлення FSB: DRAM, #RAS, #CAS, Cycle Time та інші.
5
Для виходу з програми CPU-Z натисніть кнопку OK.
Сучасні користувачі використовують персональний комп'ютер безліччю різних способів. На ньому можна писати тексти, робити таблиці та багато іншого. Частина програм не вимагають потужного комп'ютера з дорогими компонентами. Однак є програми, які мають високі системні вимоги, і вам необхідно упевнитися в тому, запуститися Чи це програмне забезпечення. Серед параметрів комп'ютера одним з найважливіших є частота пам'яті .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мишка, операційна система Windows 7
Інструкція
1
Натисніть на розташовану в нижньому лівому куті робочого столу кнопку «пуск». У меню, знайдіть пункт «комп'ютер» і, навівши на нього, натисніть праву кнопку миші. Відкриється контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт "властивості".
2
У меню,, що містить основні відомості про комп'ютер, ви можете побачити частоту комп'ютера в розділі «система». Є також ще один варіант - виберіть у вікні, пункт «диспетчер пристроїв». Він розташований в лівій частині вікна.
3
Знайдіть в меню пункт «процесори» і натисніть на розташовану поруч з ним кнопку у вигляді трикутника. Частота являє собою цифру (наприклад 2,20) і вимірюється вона в гігагерцах. Дана одиниця зазвичай вказується латинськими буквами, тобто GHz.
Зверніть увагу
В розділі «диспетчер пристроїв» ви можете знайти найповнішу інформацію про пристрої, встановлених в системному блоці комп'ютера.
Корисна порада
В вікні, що містить основні відомості про комп'ютер, легше подивитися як частоту пам'яті, так і багато іншого, що відноситься до роботи вашого ПК.