Як приймати "Найз".

«Найз» - це препарат, що володіє жарознижуючим, протизапальним і болезаспокійливу властивостями. Він випускається в різних формах і може застосовуватися для зниження температури, усунення болю будь-якої етіології, лікування артриту та інших захворювань.
Інструкція
1
Приймайте «Найз» для лікування артриту, ревматизму, остеохондрозу, радикуліту, запалення зв'язок, сухожиль і м'яких тканин. Ліки швидко справляється з жаром і болем, у тому числі в післяопераційний період. Крім того, препарат має антиоксидантну властивість, а тому може використовуватися для лікування діареї при інфекційно-запальних захворюваннях.
2
«Найз» випускається в таблетках 50 мг і 100 мг, а також у вигляді суспензії. Для місцевого застосування переважніше «Найз» - гель. Якщо не призначена інша схема лікування, приймайте по 1 таблетці 100 мг двічі на день. У важких випадках подвійте дозування, але не перевищуйте максимально допустиму добову дозу в 400 мг.
3
Для дитини віком 3-12 років на один прийом розчиніть таблетку «Найз» 50 мг у чайній ложці води. Залежно від тяжкості стану давайте ліки 2-3 рази на день.
4
Для дитини віком 2-3 роки використовуйте суспензію «Найз». Струсіть флакон перед вживанням і дайте дитині 0,5-1 мірну ложку ліки. Кратність прийому - 2 рази на добу (у тяжких випадках - 3).
5
Вживайте суспензію і таблетки 100 мг перед їжею. Розчинні таблетки 50 мг пийте відразу ж після прийому їжі. Запивайте ліки великою кількістю води, в іншому випадку може виникнути тяжкість і біль шлунку, а також нудота, печія і навіть блювота.
6
При виникненні важкої алергічної реакції (бронхоспазм, анафілактичний шок) припиніть прийом ліків і зверніться до лікаря. Інші побічні ефекти (головний біль, анемія, затримка рідини) не завжди вимагають відміни препарату. Найчастіше усунути їх вдається після коригування дози «Найз».
Зверніть увагу
«Найз» несумісний з деякими лікарськими препаратами: метотрексатом, циклоспорином, фенітоїном, дигоксином та іншими. У разі прийому цих або інших ліків поінформуйте лікаря, щоб він переглянув призначення.