Як прибрати червоні прищики.

Поява прищів є першою ознакою внутрішніх проблем зі здоров'ям. І найчастіше причина криється в порушеннях травної та ендокринної систем. Тому лікувати прищі необхідно, насамперед, зсередини і тільки потім впливати на них зовні.
Вам знадобиться
  • - вітаміни;
  • - ромашка, м'ята або сосна для примочок або парових ванночок;
  • - терту картоплю, полуниця, помідор для протизапальних масок;
  • - парафінотерапія.
Інструкція
1
Лікування прищів і усунення червоних плям після них повинні бути з одночасною профілактикою появи нових запалень на обличчі. Для цього з'ясуйте можливі причини прищів. І оскільки вони різноманітні, краще зверніться до косметолога. Самі ж скоректуйте раціон харчування, оскільки деякі продукти ніяк не сприяють здоров'ю шкіри.
2
Виключіть жирну, смажену, копчену їжу, хлібобулочні та кондитерські вироби. Обмежте молоко, картопля, чай, кава, шоколад. Збагатите свій раціон свіжими овочами та фруктами, кашами (бажано на воді або з мінімальною кількістю молока), сірі сорти хліба (краще вчорашній або у вигляді сухарів). Випивайте щодня не менше 2 літрів чистої води.
3
Зробіть по можливості мікроелементний аналіз, біосубстратами якого є шкіра, волосся, нігті і кров. Можливо причиною прищів є дефіцит вітамінів і мінералів, а особливо вітаміну А, Е, С, заліза й сірки. Додайте їх профілактичні дози (у вигляді готових препаратів) до свого раціону.
4
Щотижня робіть очищення шкіри обличчя за допомогою лазні або парових ванночок. Регулярне звільнення шкіри від накопичених шлаків, токсинів і кислот приносить кращий ефект при зовнішньому лікуванні червоних прищів.
5
Вмивайтеся тільки кип'яченою (кімнатної температури) водою. Додавайте в неї відвари трав, які мають бактерицидну і протизапальну дію. Це календула, ромашка, м'ята, сосна. Ці ж трави використовуйте для примочок на місця висипань.
6
Робіть протизапальні маски. До них відносяться м'якоть сирої картоплі (загорніть у кілька шарів марлі і на 10 хвилин прикладіть до запалених місць), м'якоть полуниці, помідора.
7
Зробіть курсом в 20 днів парафінові аплікації на шкіру обличчя. Розплавлений гарячий парафін (60оС) добре прогріває глибші шари шкіри, покращує кровопостачання і живлення верхнього шару (епідермісу). Особливо корисна парафінотерапія для лікування червоних плям від прищів. Цю процедуру можете робити самостійно, ознайомившись з усіма тонкощами і протипоказаннями, або надайте таку можливість професійного косметолога.
8
Приймайте регулярно сонячні ванни. Вони покращують кровообіг і кровопостачання шкіри, за рахунок цього відбувається швидке відновлення її рогового шару. Більш того, ультрафіолетові промені мають бактерицидну дію, що важливо в лікуванні червоних прищів. Однак не піддавайте шкіру обличчя прямим сонячним променям, щоб не отримати зворотний ефект.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KRfveOuTMVY