Як обробити днище автомобіля. Як обробити іржу на авто.

Як і будь-який метал, який постійно контактує з водою, брудом і різними реагентами, днище автомобіля потребує захисту від корозії. Постійні ушкодження дозволяють іржі проникати у важкодоступні місця в днище , тому великою проблемою є його очищення, обробка та відновлення.
Вам знадобиться
  • - перетворювач іржі;
  • - мастика;
  • - викрутка;
  • - скребок.
Інструкція
1
Якщо хочете витрачати менше грошей на покупку нових запчастин для кузова, то своєчасно обробляйте днище і крила вашої машини антикорозійними засобами. Саме ці місця найбільш схильні до дії корозії, тому що днище автомобіля часто піддається дрібним пошкоджень. Інші, більш доступні місця, можна без праці обробити спеціальними антикорозійними складами.
2
Поставте машину на підйомник. Вимийте днище машини та очистіть його поверхню від старого антикору, який вже відшарувався. В приховані місця в днище набивається багато бруду і тільки за допомогою піскоструминного методу, можна добре все очистити. Якщо є необхідність, повторіть процедуру кілька разів. Одна з переваг такого методу - миттєва сушка. Якщо ви миєте днище водою, в щілинах завжди залишається волога. А нанесення антикорозійного покриття на вологу і бруд не дають жодних результатів.
3
Зніміть відшарувалася мастику гостро заточеною викруткою, скребком або сталевою щіткою. Метал, який вже почав іржавіти, обробіть перетворювачем іржі. Найбільш популярними перетворювачами вважають марку "Rust-Eater" і "Феран». Після обробки перетворювачем можна наносити на днище захисну мастику.
4
Придбайте Автоантікор. Різноманітність мастик антикорозійного дії великий. Зазвичай це густа маса, яка служить для збереження металевих частин днища кузова автомобіля від корозії. Проконсультуйтеся з продавцем, що краще підібрати вам, виходячи з потреб вашого автомобіля.
5
Зверніть увагу на автомобільні препарати фірми "Hammerite" (Англія). Виробник представив цілу лінійку засобів по догляду за машиною: мастика, перетворювач іржі, грунтовка. Мало того, в комплект входять насоси, розпилювачі, подовжувачі і шланги, взагалі все те, що потрібно при проведенні антикорозійної обробки машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XBnJj4h4dR4
Зверніть увагу
Намагайтеся купувати якісні антикорозійні покриття.
Корисна порада
Найкраще провести таку обробку в спеціалізованій автомайстерні.