Як лікувати променевої нерв. фото операції по зшиванню променевого нерва.

Пошкодження променевого нерва може виникнути в результаті поранення, операції, в тому числі після проведення ін'єкції препарату, ударів і тривалого пережатия, переломів кісток і вивихів суглобів. Воно супроводжується запальними змінами або невритом променевого нерва , а проявляється у вигляді порушення рухової, а також чутливої функції в ділянці його ин нерва ції на руці.
Інструкція
1
Лікування променевого нерва підбирається завжди індивідуально в кожному окремому випадку. При цьому воно включає в себе цілий комплекс консервативних процедур: мануальну терапію, остеопатію, масаж, висцеральную терапію внутрішніх органів, лікувальні блокади, фізіотерапію, голковколювання, лікувальну гімнастику.
2
Нейростімуляція (фізіотерапія) усуває болі і парестезії, відновлює силу в м'язах руки. При цьому фізіотерапевтичні методи лікування завжди є додатковим засобом комплексної терапії лікування променевого нерва .
3
При лікуванні променевого нерва також застосовується голковколювання. За допомогою цього методу знижується інтенсивність сильних болів. При парезах м'язів, а також паралічах і оніміння різних частин тіла використання цього методу призводить до поліпшення обміну речовин в уражених нервових тканинах, процес регенерації стає набагато активніше, що в кінцевому результаті призводить до відновлення чутливості, а також до посилення рухової активності уражених м'язів.
4
Часто пацієнту з знеболюючою метою призначають наркотичні препарати (валорон Н, Панадеін, Пенталгін, Ко-проксамол, Пердолон, Продеін, Рідол, Спазмовералгін, Седальгін, Таламонал), а також нестероїдні протизапальні засоби (Ксефокам, Вольтарен, Колдрекс, Пироксикам, Ібупрофен). Вони знижують інтенсивність больових симптомів, покращуючи таким чином самопочуття самого хворого, нормалізують його сон.
5
Оперативне лікування проводиться в найважчих випадках захворювання променевого нерва (невроліз, зшивання нервового стовбура).
6
Також існують і народні способи лікування променевого нерва . Візьміть 1 столову ложку сухих, подрібненого листя мати-й-мачухи і залийте їх 1 склянкою окропу. Після цього настоюйте отримане засіб протягом півгодини. Приймайте цей настій по 1 столовій ложці не менше 4-6 разів за день, бажано за годину до їди.