Як лікувати гнійний гайморит.

Гнійний гайморит відноситься до гострих респіраторних вірусних інфекцій. Це захворювання часто лікується тільки за допомогою хірургічного втручання. Однак і в домашніх умовах можливі профілактика та успішне позбавлення від гнійної слизу в носових пазухах
Вам знадобиться
  • - краплі з антибактеріальною дією;
  • - морська або звичайна сіль;
  • - розчин фурациліну;
  • - настоянка кінського каштана.
Інструкція
1
Насамперед, обов'язково проконсультуйтеся з отоларингологом. Строго виконуйте вказівки лікаря. Лікарські препарати та методики застосовуйте виключно відповідно до інструкцій і порадами лікуючого фахівця.
2
Лікування гнійного гайморит а вимагає введення в гайморові порожнини антибіотика. Використовуйте «Амоксил», «Ціфалексін», «Макропен» та ін.
3
Після введення антибіотика промийте пазухи носа сольовим розчином або морською водою.
4
Протягом дня проводите промивання максимально часто розчинами солі або фурациліну.
5
Після введення антибіотиків і соляних промивань закапайте препарати, що знижують виділення слизу, наприклад, «Синупрет» або аналогічний. Також ліки, що відкривають канали: «Назол», «глазолін», «Для ніс», «Санорин», «Нафтизин» і т.п.
6
Основа лікування гнійного гайморит а - місцеві процедури. Застосовуйте спреї, інгалятори, краплі, що знімають набряк слизової. Ліки приймайте строго відповідно до призначень.
7
Виконуйте в поліклініці фізіотерапевтичні процедури: прогрівайте ніс і додаткові пазухи УВЧ і УФО.
8
Для лікування і профілактики закопуйте настоянку кінського каштана або сік з бульб цикламена - дорослим, дітям - буряковий сік. При цьому гнійні виділення з носа слизового характеру можуть почати виходити або відразу, або через кілька днів. Продовжуйте закапування щодня, можливо до 3-х місяців, доти, поки маються виділення.
9
Профілактичними заходами при лікуванні гайморит а підтримуйте імунітет, не допускайте його зниження. Виключіть куріння, недосипання, переохолодження, стомлення.
10
Профілактикою є і загальне очищення. Щоб його виконати, каждодневно натщесерце ставте клізму - до 2-х тижнів. Кожен день промивайте носоглотку слабким розчином солі або морської, або простою водою.
Зверніть увагу
Опис гнійного гаймориту. Гнійний гайморит - це захворювання, локалізується в пазухах носа і характеризується запальним процесом. Розташовані пазухи носа у верхній щелепі. Після інфікування слизова оболонка носа починає набрякати, і пазухи покриваються виділеннями гнійного характеру.
Корисна порада
Гнійний гайморит небезпечний тим, що його симптоматика подібна з проявами звичайного нежитю. В результаті відсутності діагностики більшість випадків хвороби виявляються запущеними. Гнійний гайморит становить велику небезпеку внаслідок анатомічного розташування запального вогнища в безпосередній близькості до очей і головного мозку.