Як лікувати нарив на нозі.

Нарив - це результат попадання в організм гноєтворні мікробів через пошкоджену шкіру, а також з наявних в організмі вогнища гнійного запалення. Поширення відбувається по лімфатичних і кровоносних судинах. У місці нариву з'являється почервоніння, припухлість, біль, на фоні загального самопочуття можливе підвищення температури, головний біль і слабкість. Традиційним методом лікування нариву є хірургічне втручання. Але якщо нарив не представляє загрози для життя, його можна лікувати самостійно, використовуючи методи народної медицини.
Вам знадобиться
  • - бульби свіжого картоплі;
  • - сіль кухонна;
  • - коренеплоди буряка;
  • - насіння лопуха;
  • - омела біла;
  • - кропива глуха;
  • - кропива пекуча;
  • - трава водяного перцю;
  • - кора дуба.
Інструкція
1
Візьміть бульба картоплі середнього розміру, ретельно вимийте і натріть на дрібній тертці разом зі шкіркою. Потім додайте 1/3 частину чайної ложки солі (щепоть), перемішайте. Помістіть приготований склад на марлеву серветку і прикладіть до місця нариву. Зверху покладіть компрессионную папір і зафіксуйте пов'язкою. Компрес міняйте 4 рази на добу.
2
Для прискорення дозрівання нариву і швидкого очищення рани приготуйте компрес із сирого буряка. Візьміть коренеплід середнього розміру, очистіть від шкірки і натріть на дрібній тертці. Прикладіть бурякову кашку на нарив, покрийте зверху компресійної папером, зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компрес 2 рази на добу. Лікування продовжуйте до очищення рани.
3
Приймайте всередину насіння лопуха, які мають антибактеріальну дію. Візьміть столову ложку подрібнених в кавомолці насіння і змішайте з рівною кількістю меду. Вживайте 1/3 частина чайної ложки приготованого складу тричі на день перед їдою.
4
Візьміть 15 грамів омели білої, по 10 грамів квіток глухої кропиви, листя пекучої кропиви, трави водяного перцю і кори дуба. Всі компоненти подрібніть і, перемішавши, залийте літром окропу. Настоюйте протягом години, потім рослинну сировину помістіть на бавовняну серветку і накладіть на нарив. Накрийте листом компресійною паперу і зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компреси 2-3 рази на день. Настій лікарських трав також використовуйте для примочок.
Зверніть увагу
Не рекомендується самостійно розкривати, тиснути або масажувати нариви. Це може викликати прорив гною всередину, що призведе до зараження крові.
Корисна порада
Перед заміною старого компресу на свіжий обов'язково промивайте нарив 3-відсоткової перекисом водню або сольовим розчином (одну столову ложку на 150 мл води). Це сприяє швидкому очищенню і загоєнню рани.