Як змінити динамічний диск. змінити жорсткий диск з динамічного.

Зміни віртуальних жорстких дисків , які можна виконати в операційній системі Microsoft Windows без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників, можна розділити на стиск, перетворення типу та об'єднання.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання запуску віртуальної машини.
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» і виберіть пункт «Диспетчер Hyper-V" для ініціації процедури стиснення віртуального диска.
3
Натисніть кнопку «Дефрагментація» на панелі дій і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
4
Вкажіть пункт «Параметри» в меню «Сервис» головного вікна програми віртуальної машини і виберіть пункт "DVD- дисків од» в лівій частині вікна.
5
Використовуйте команду «Відкрити ISO-образ" в правій частині вікна і введіть значення% systemdrive% в текстовому полі.
6
Натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу: Program Files (86) Windows Virtual PCIntegration ComponentsPrecompact.iso.
7
Натисніть кнопку «Відкрити» для виконання команди і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
8
Викличте контекстне меню пункту «Параметри» в папці «Віртуальні машини» головного вікна операційної системи на віртуальній машині і вкажіть ім'я підключеного віртуального диска в лівій частині вікна «Параметри Windows Virtual PC».
9
Запустіть утиліту «Майстер змін віртуальних жорстких дисків » натисканням кнопки «Змінити» і вкажіть команду «Стиснути віртуальний жорсткий диск».
10
Натисніть кнопку «Стиснути» в діалоговому вікні та дочекайтеся завершення процесу.
11
Натисніть кнопку «Закрити» і закрийте вікно «Параметри Windows Virtual PC» натисканням кнопки OK.
12
Поверніться в меню «Параметри Windows Virtual PC» і вкажіть підлягає зміні жорсткий диск в лівій частині вікна для виконання операції перетворення віртуального жорсткого диска.
13
Запустіть утиліту «Майстер змін віртуальних жорстких дисків » натисканням кнопки «Змінити» і вкажіть команду «Перетворити в (новий тип диска).
14
Натисніть кнопку «Перетворити» в діалоговому вікні та дочекайтеся завершення процесу.
15
Натисніть кнопку «Закрити» і поверніться в «Майстер змін віртуальних жорстких дисків » для виконання операції об'єднання разностного диска.
16
Вкажіть команду «Новий файл» для створення нового віртуального диска або використовуйте опцію «Батьківський диск» для внесення змін в існуючий диск.
17
Натисніть кнопку «Об'єднати» і дочекайтеся завершення процесу.
18
Натисніть кнопку OK для завершення роботи вікна «Параметри Windows Virtual PC».
Зверніть увагу
Підготовка до стиснення не може бути виконана на різницевої диску!