Як написати резюме.

З труднощами складання резюме стикаються майже всі претенденти. Будь-яка помилка, неточність або недбалість веде до неминучого відмови на посаді. Вдале резюме - хороший шанс отримати бажану роботу. Щоб уникнути помилок, потрібно слідувати всього декільком правилам.
Інструкція
1
Більше не означає краще. Резюме по 15 аркушів не вразять, а, навпаки, змусять роботодавця відкласти цю стопу якнайдалі. Вносьте конкретну і важливу інформацію про себе, уникаючи розповсюджень на різні теми. Ідеальне резюме займає одну сторінку.
2
Почніть резюме з прізвища, імені та по батькові, дати свого народження. Бажано прикріпити фотографію.
3
Вкажіть контактні дані: особистий телефон, e-mail, факс. Нижче позначте ті посади, на які ви претендуєте (краще вказувати ту, на яку ви претендуєте в компанії, в яку відсилаєте резюме ; в іншій компанії можливо інша назва посади).
4
Вкажіть досвід роботи формою компанія, посада, час роботи, коло обов'язків. Якщо ви змінили безліч місць роботи, не потрібно детально описувати їх усі. Виберіть найзначніші з них. Решта вкажіть в пункті «Інший досвід». Для початківців шукачів з відсутністю або маленьким досвідом варто вказати місця проходження вузівської практики, тимчасову роботу та інше. Описуючи свої обов'язки, пам'ятайте, що цим ви говорите роботодавцю про свої вміння. Не пропустіть важливого.
5
Напишіть про освіту. Вуз, додаткові курси, семінари, тренінги - все, що стосується бажаної посади, має бути відображено в вашому резюме .
6
В графі «Технічні навички» відобразіть навички роботи з програмами ПК, офісною технікою.
7
Графа «Додаткова інформація», що здається найпростішої, на ділі виявляється найскладнішою. В декількох реченнях потрібно описати себе як працівника, не заглиблюючись, але й не зовсім поверхово. Розкажіть про свої особисті якості, захоплення, наявності водійського посвідчення та автомобіля. Але не пишіть про віросповідання, політичних поглядах і подібному.
8
Пам'ятайте, що ваше резюме - єдиний шанс постати перед конкретним роботодавцем. Помилки, друкарські помилки, пом'ята папір неприпустимі. Не намагайтеся урізноманітнити резюме і розважити роботодавця - він може посміятися, але на співбесіду вас точно не покличе. Всі важливі факти помістіть в початок резюме , зацікавте читаючого, малозначиме варто викреслити. Перед розсилкою резюме уважно прочитайте його кілька разів і переконайтеся, що воно відповідає бажаної посади і компанії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMs2t7oXAZs
Зверніть увагу
Прикріплюйте резюме окремим файлом в листі, це одне з сучасних правил хорошого тону.