Як вибрати лаву для преса. Як використовувати лаву преса.

Заняття на прес-лаві дозволяють накачати прес, зміцнити витривалість і допомагають підтримувати організм у тонусі. Крім того, займаючись на прес-лаві, можна використовувати додатковий інвентар - металеві диски або гантелі (вони дозволять розвинути м'язи рук і плечового пояса).
Інструкція
1
Купуючи лаву для преса, в першу чергу перевірте матеріал, з якого вона виготовлена. Ідеальним варіантом для основних деталей буде сталь, вона відрізняється довговічністю, здатна витримати великі навантаження, забезпечує безпеку використання тренажера.Помніте і про те, що якість оббивних матеріалів також впливає на довговічність. Тому при покупці необхідно перевірити щільність матеріалу і якість швів, інакше через кілька днів оббивка може просто прийти в непридатність. Рекомендується, щоб покриття лави було виконано з антиалергенного матеріалу. Причому, чим більше буде площа зіткнення тіла з тренажером, тим зручніше буде на ньому займатися.
2
Одна з найважливіших характеристик лави для преса - це можливість регулювання кута нахилу і упору для ніг. Це дозволить вам самостійно налаштувати величину навантаження, що збільшить ефективність виконання вправ в кілька разів. Дана функція особливо важлива при професійній роботі над м'язами, ви зможете вибрати саме те положення, яке вам необхідно в конкретний момент. Регулювання лави повинна бути простою і зручною, щоб будь-який член вашої родини міг користуватися нею.
3
Перед покупкою обов'язково перевірте, який максимальний вага може витримати тренажер, і зіставте його зі своєю вагою, а також вагою кожного з членів сім'ї, які теж планують качати прес.
4
Покриття упорів для ніг повинне бути виконане з м'якого і міцного матеріалу, щоб запобігти появі забитих місць і синців, а також забезпечити максимальний комфорт при тренуванні.
Корисна порада
До покупки прес-лави необхідно підходити з максимальною увагою. Тільки в тому випадку, якщо ви врахуєте її функціональність, ергономічність і якість, тренування принесуть вам користь, задоволення і водночас будуть безпечними.