Як вишивати картини хрестом. вишивка хрестом Як оцінити вишиту роботу.

Оцінити вишиту хрестом картину може тільки той, хто сам творив щось подібне, оскільки вишивання - процес трудомісткий, вимагає уваги і терпіння. Але, незважаючи на труднощі роботи, готова картина, оформлена в красиву раму, подарує її творцеві величезну кількість позитивних емоцій.
Інструкція
1
Виберіть мотив, який ви хочете вишити. Реально оцінюйте свої навички рукоділля і терпіння, досвідчені майстрині вишивають великі картини по півроку.
2
Якщо ви придбали готовий набір для вишивання, коректний. Якщо ви вибрали схему в інтернеті або в книзі, підберіть нитки відповідних відтінків. На деяких схемах вказані номери ниток конкретного виробника, наприклад, DMC або Bucilla. Скористайтеся таблицями перекладу ниток муліне, розміщеними в інтернеті, з їх допомогою ви підберете відповідні кольори ниток іншого виробника. Розріжте нитки, прикріпіть їх до картонного держателю, підпишіть кожен колір або намалюйте позначення відтінку, що використовується в схемі.
3
Підготуйте канву. В готових наборах вона, як правило, накрохмалена, тому не вимагає використання п'ялець. Зробіть на канві розмітку кольоровою ниткою. Складіть тканину навпіл, введіть голку в край на згині, прокладете строчку наметочним швом строго по отворах по всій довжині. Прокладіть перпендикулярний шов в середині другого боку. На перехресті допоміжних ниток буде центр роботи. Якщо ви купили відріз канви, накрахмальте її або використовуйте пяльца для вишивання.
4
Розгляньте схему. Як правило стрілки по краях вказують середину сторони. За допомогою двох лінійок, покладеним по хрестиками, відзначеним стрілками, знайдіть центр вишивки. Почніть роботу там. Якщо немає бажання починати вишивання з центру, відступите від краю достатня кількість хрестиків і вишивайте з кута. Слідкуйте, щоб вся картина вмістилася на канві, а не вийшла за її межі.
5
Починайте вишивання з областей, що складаються з хрестиків одного кольору. Для зручності на схемі заштриховуєш олівцем вишиті хрестики. Перевіряйте себе після кожної закінчилася нитки, допоміжні лінії допоможуть вам. Випорю їх після завершення роботи.
6
Поперіть вишиту картину в теплій мильній воді, виполощіте. Чи не віджимайте. Висушіть на рушник. Пропрасуйте з виворітного боку, поклавши під картину фланелеву тканину.
7
Віднесіть готову картину в багетну майстерню, підберіть відповідну раму, оформите замовлення. Або вставте картину в раму самостійно. Рамки стандартних розмірів можна купити в магазині.
Зверніть увагу
майстриня варто розуміти, що вишивка хрестом, яку хочеться оцінити в грошах - це товар і підхід до оцінки товару досить сухе й прозаїчний, виключення складають ексклюзивні авторські полотна, що представляють самостійну цінність, як витвір мистецтва. Оцінка вартості картини, вишитої хрестом.
Корисна порада
Сайт цілком і повністю присвячений виду рукоділля Вишивка хрестиком і всьому, що з нею пов'язано! На сайті представлена Галерея вишитих хрестиком картин, безкоштовні схеми вишивки хрестиком, статті про вишивку хрестиком, майстер-класи з рукоділля, інтерв'ю з дизайнерами, форум для дізнатися про програми для вишивки хрестом і навчитися ними користуватися, показати свої вишиті картини і подивитися на роботи інших форумчанок
Вишивка - це одне з найцікавіших рукодільних мистецтв. Є дуже багато способів вишивки, деякі вишиті картини не поступаються великим творам мистецтва. Вишита картина може бути не тільки вишуканим подарунком, а й ексклюзивним прикрасою вашого будинку.
Вам знадобиться
  • Канва
  • Нитки
  • Голки для вишивання (або готовий набір)
  • Ножиці
  • пяльці
Інструкція
1
Для того, щоб вишити картину, потрібно спочатку підготувати матеріали для вишивки. Якщо це вже готовий набір для вишивання, в якому є всі матеріали для вишивки, включаючи схему, тоді можна переходити до наступного кроку. Якщо ж картина формується самостійно, то потрібно підготувати нитки для вишивки, спеціальні голки, канву, п'яльця і ножиці.
2
Потім приступаємо до вишивки. Канву необхідно розмітити олівцем, щоб зручніше було вишивати і звірятися зі схемою. Перед цим обов'язково перевірте, відпирається чи розмітка з тканини. Потім канва натягується на п'яльці, але не надто сильно, щоб не деформувати тканину.
3
Вишивку найкраще починати з середини, поступово пересуваючи пяльци в міру вишивки. Потрібно намагатися ретельно закріплювати що закінчилася нитка з виворітного боку, щоб при пранні нитки не розпустилися.
4
Після закінчення вишивання картини її слід акуратно випрати вручну в прохолодній воді з використанням м'яких миючих засобів, наприклад, дитячого мила.
5
Потім вишиту картину потрібно відпрасувати і помістити в красиву рамку.
Зверніть увагу
Освітлення має бути достатнім, щоб при вишиванні не створювати додаткове навантаження на очі.
Корисна порада
У вишивці можна використовувати кілька голок, пропускаючи в них різні кольори ниток. При переході кольору можна просто міняти голку, а не витягувати нитку і всиляти її заново.