Як позбутися від з'являється вікна.

Одна з найпоширеніших проблем у користувачів інтернету - віруси і шпигунські програми, які потрапляють через мережу на комп'ютер. Останнім часом набули поширення вірусні програми у вигляді банерів, що з'являються на робочому столі комп'ютера. У них немає кнопки закриття, вони заважають роботі і часто містять провокаційний контент.
Вам знадобиться
  • - утиліта DrWeb CureIT!;
  • - антивірусна програма з актуальними базами.
Інструкція
1
Натисніть одночасно клавіші Alt + Ctrl + Del, у вас з'явиться диспетчер задач. Знайдіть у списку працюючих програм банер, натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Закрити додаток».
2
Якщо це не допомогло, відкрийте в диспетчері завдань вкладку «Процеси». Ознайомтеся з переліком, виберіть з назв запущених процесів ті, ім'я яких містить одночасно букви і цифри різного розміру, знаки і так далі. Виберіть правою кнопкою миші дію «Завершити дерево процесів».
3
Скачайте з офіційного сайту виробника програму DrWeb CureIT останньої версії. Утиліта не вимагає установки і готова до роботи вже відразу після скачування.
4
Запустіть програму. З'явиться вікно, в якому буде запропонований запуск в режимі посиленого захисту. Це означає, що з'явиться екран, блокуючий будь-які дії як з боку користувача, так і з боку програм.
5
Виконайте повну перевірку комп'ютера, включивши в неї завантажувальні сектора, оперативну пам'ять, локальні і знімні диски, дисководи. Після перевірки видаліть знайдені загрози.
6
Скачайте і встановіть антивірусну програму з функцією сканування мережі на ваш комп'ютер. Оновлення бази, виконайте повну перевірку системи.
7
Встановіть максимально надійні антивірусну систему і файервол. Вимкніть в браузері спливаючі вікна і скачайте для нього доповнення, що блокує рекламні банери. Ніколи не відкривайте пошту від невідомого відправника і не переходьте за підозрілими посиланнями, отриманим навіть від ваших друзів - більшість сайтів вже мають систему попереджень про перехід на подібні ресурси, і їх бази регулярно поповнюються. Також будьте обережні при скачуванні даних з файлообмінників.
Зверніть увагу
Не переходьте за підозрілими посиланнями і не відкривайте листи дивного змісту.
Корисна порада
Вимкніть в браузері спливаючі вікна.