Як отримати дьоготь.

Дьоготь - це «горілий» продукт. Його отримують з деревини, кам'яного вугілля шляхом сильного нагрівання без доступу повітря. Він містить смоли, бензол, крезол, ксилол, креозот, гваякол, толуол, фенол та інші речовини. Його можна розчинити в спирті і лугах, а ось у воді він розчиняється дуже погано. У Росії дьоготь отримують з різних порід дерев, переважно з берези і липи, в США - з кам'яного вугілля, у Фінляндії - з сосни. Природно, у кожного виду своя ефективність. Якщо ви хочете самостійно отримати липовий дьоготь, то запасіть гілки або чурки липи і добре їх просушіть.
Інструкція
1
Приготуйте чавунець обсягом 8-10 літрів. У його дні зробіть отвір діаметром 2-4 см, щоб виходили продукти перегонки. Чавун поставте в каструлю, місце їх зіткнення добре обмажте глиною, добийтеся герметичності їх з'єднання. Покладіть деревину в чавун (скільки увійде), і закрийте сковорідкою відповідного розміру, краї теж обмажте глиною. Потім каструлю разом з нижньою частиною чавуну закопайте в землю. На сковороду покладіть вантаж вагою до 30 кг.
2
Навколо чавуну розведіть помірний вогонь і підтримуйте його протягом 2-3-х годин. При нагріванні в глині будуть з'являтися тріщини, весь час замазуйте їх. Після закінчення визначеного часу вогонь розгребіть і обережно викопайте чавун разом з каструлею.
3
У каструлю повинен стекти дьоготь, його акуратно злийте в скляний посуд, добре закупорте, щоб уникнути втрату легкоулетучівающіхся речовин. При даному способі ви можете отримати 200 г дегтя.Іспользуя дану технологію, ви зможете отримати дьоготь і з березової кори (берести).
Зверніть увагу
Дьоготь, отриманий з берези, застосовують як мастило дерев'яних деталей, для отримання мазей (мазь Вишневського, наприклад, зроблена з березового дьогтю), виготовлення мила та ін. Сосновий дьоготь можна застосовувати як прянощі (наприклад, при приготуванні м'яса) , як аромат для саун, як компонент у шампуні проти перхоті.Ліповий дьоготь використовують для лікування екземи.
Корисна порада
Якщо вам необхідний дьоготь хорошої якості, то підготуйте сокову бересту зі свіжозрубаних дерев у червні або липні. Якщо є можливість, то знімайте бересту з дерев старіших віків, в цьому випадку ви отримаєте більшу кількість дьогтю. Якщо ви візьмете кору від сухостійних беріз або хмизу, то дьоготь отримаєте низької якості. Зняту бересту зберіть в пачки. Бересту укладайте білою стороною вгору і просушіть, потім спресуйте.