Як зробити губи більш пухкими. слелать губи галаругеновой кислотою.

Про гарні і об'ємних губах мріє кожна третя жінка. Пухкі губи подобаються чоловікам і роблять обличчя по-дівочому молодим і привабливим. Але як бути, якщо природа не настільки щедро обдарувала вас?
Інструкція
1
Спробуйте візуально збільшити губи за допомогою грамотного макіяжу. Спершу використовуйте бальзам-догляд, який зволожить губи і розгладить дрібні зморшки. Світлий коректор нанесіть по контуру губ, щоб додати об'єм. Потім світлим олівцем кольору шкіри намалюйте лінію трохи вище контуру губ, починаючи з куточка в центрі верхньої губи . Підніміть кінчики губ, з'єднуючи зовнішні кути з центром верхньої губи . Це зробить обличчя молодшим. Починаючи з середини губ, контур НЕ профарбовують. Користуйтеся світлої помадою і блиском з ефектом вологих губ. Чим більше мерехтливих частинок, тим повніше виглядають губи . Темні, яскраві відтінки не для вас - це зменшить губи і підкреслить носогубні складки.
2
Вибирайте блиски і креми для губ, що додають об'єм за допомогою спеціальних компонентів. Ментол і екстракт перцю здатні тимчасово створити невелику припухлість на губах. Постійне використання коштів з гіалуроновою кислотою і колагеном зробить шкіру губ більш зволоженою, гладкою і красивою, прибере дрібні зморшки навколо рота.
3
Будьте обережні, застосовуючи косметологічні методи. Важливо вибрати хорошого фахівця, який доб'ється ефекту при мінімальному впливі. Якщо, крім додання обсягу, ви хочете змінити контур губ, поцікавтеся татуажем губ. За допомогою спеціального апарату під шкіру вводяться безпечні пігментні частинки. Ефект зберігається від декількох місяців до п'яти років
4
Майте на увазі, що з радикальних методів по збільшенню губ найбезпечнішим є контурна пластика із застосуванням філера. Косметолог робить ін'єкції біополімерного гелю на основі гіалуронової кислоти, яка входить до складу шкіри. Крім натурального ефекту, контурна пластика хороша своєю оборотністю - гель повністю виводиться з організму через кілька місяців.
5
Кілька раз подумайте, перш ніж зважитеся на незворотні процедури по збільшенню губ. Липофилинг дає помітний ефект за допомогою збільшення обсягу губ власними жировими клітинами, які беруться з живота або стегон. Процедура проводиться під місцевою анестезією. Губи залишаться пухкими на все життя. Щоб прибрати обридлий вам обсяг, потрібно буде зробити повторну операцію. Якщо ж ви хочете кардинально змінити форму і об'єм губ, то ваш варіант - хірургічна пластика губ під загальним наркозом. Наважуючись на такий крок, пам'ятайте про можливі ускладнення і про те, що результат збережеться на все життя.