Як спалити зайвий жир.

Проблема зайвої ваги обов'язково вимагає комплексного підходу до свого рішення Заняття спортом - це одна з найважливіших складових комплексу. Але врахуйте, що "боротьба" повинна бути систематичною, а не від випадку до випадку. Найкраще допомагає спалювати жир поєднання силових і аеробних тренувань.
Інструкція
1
Врахуйте, що якщо ви схильні до набору надлишкових жир ових відкладень, особливо в нижній частині тіла, то необхідно поєднувати грамотні тренування і правильне харчування. При цьому голодування або нерозумне обмеження в кількості і якості їжі, що вживається приведуть надалі тільки до поглиблення проблеми.
2
Поєднуйте аеробні навантаження (степ, аеробіка, танці, бігова доріжка, велотренажер) і силові тренування з прогресуючими обтяженнями. Не бійтеся накачати великі м'язи, в звичайному режимі тренувань у вас це просто не вийде.
3
Розробіть програму тренувань під керівництвом грамотного тренера. Для успішного спалювання жир а і вироблення красивих пропорцій необхідна навантаження на всі групи м'язів, у тому числі і верхні (руки, груди, спина) і поступове збільшення обтяження.
4
Аеробні навантаження повинні складати 30-40% від загальної кількості тренувального часу, а все інше повинні становити силові навантаження. Ідеальний варіант - 1-2 рази на тиждень групові заняття на степах або общесіловие заняття "Глобал тренінг" (GT), "Функціональний тренінг" (FT). І 1-2 рази на тиждень заняття в тренажерному залі з тренажерами і гантелями за індивідуальною програмою.
5
Не тіште себе ілюзіями, що 2 години на тиждень на групових заняттях допоможуть вам виглядати значно краще. Цього достатньо тільки в тому випадку, якщо ви вже в хорошій формі і її потрібно просто підтримувати. А якщо фігура потребує корегування, то будьте готові активно працювати 4-5 годин на тиждень.
6
Якщо ви не любитель спортзалу, то альтернатива у вас, по суті, одна - басейн. При плаванні працюють всі м'язи тіла, при цьому опір води створює ефект обтяження, а низька температура навколишнього середовища вимагає від організму спалювання великої кількості калорій.
7
Для прискорення спалювання зайвого жир а необхідно прискорити обмін речовин. Окрім спорту, цьому сприяють: масаж, сауна або лазня, гарячі ванни (але з цим потрібно бути обережним, можуть бути протипоказання за станом здоров'я), контрастний душ, гідромасаж і повноцінний сон.
Корисна порада
Будьте терплячі і послідовні, любите себе. І, поєднуючи грамотні фізичні навантаження і збалансований режим харчування, ви дуже скоро побачите позитивний результат. Та й оточуючі вас люди - теж.