Як тримати медіатор.

Гра на гітарі нерозривно пов'язана з використанням медіатора. Завдяки маленькому шматочку пластика звук інструменту стає більш яскравим, насиченим, пальці руки менше травмуються. Однак для освоєння прийомів гри з медіатором потрібен додатковий навик.
Вам знадобиться
  • Електрогітара, підключена до мережі;
  • Медіатор
Інструкція
1
Виберіть медіатор відповідно до стилю музики і можливостями власної руки. Найпоширеніший вибір - це пластик, легкий, не ковзний в руці, досить міцний матеріал.Попробуйте перший спосіб фіксації медіатора в руці. Візьміть його бічною стороною вказівного пальця і подушечкою великого. У цій позиції на переходах зі струни на струну змінюється кут між медіатором і струнами (через рухів кисті). На нижніх струнах вийде небажаний кут.
2
Більш природною і зручною здається позиція на обох подушечках (а не на ребрі), то потренируйте вказівний палець, щоб робоча поверхня не була дуже м'якою. Ця позиція менш поширена, ніж перша.
3
Тримайте медіатор паралельно або майже паралельно струнах. Так ви уникнете зайвих призвуків від удару об струну.
Корисна порада
На нейлонових струнах класичної гітари гра медіатором неприйнятна. М'який матеріал струн не дасть належного ефекту при подібному ударі, єдиний можливий спосіб звуковидобування - пальцями.