Як дізнатися інформацію про відеофайл.

Іноді потрібно знати інформацію про відео, завантаження на сервіси обміну файлами. За допомогою деяких відеопрогравачів отримати її можна в зручному вигляді. Для цього потрібно всього лише відкрити файл в програмі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Media Player Classic;
  • - Video Inspector;
  • - Light Alloy;
  • - VLC Media Player.
Інструкція
1
Media Player Classic - один з найбільш поширених мультимедіа плеєрів, користується великою популярністю у сотень тисяч користувачів за простоту і вільний доступ. Він поставляється в комплекті з набором кодеків K-Lite Codec Pack. Після установки кодеків запустіть Media Player Classic: натисніть меню "Пуск", виберіть пункт "Всі програми", знайдіть розділ K-Lite Codec Pack і клацніть лівою кнопкою миші по ярлику плеєра.
2
Для відкриття будь-якого файлу необхідно натиснути меню File і вибрати пункт Open. У вікні, знайдіть файл, виділіть його та натисніть кнопку "Відкрити".
3
Натисніть ще раз меню File і виберіть пункт Properties. На вкладці Details ви знайдете шукані дані (рядки video і audio).
4
Video Inspector. Після установки цієї програми двічі клацніть на ярлику програми. У головному вікні утиліти натисніть кнопку "Обзор". Знайдіть файл і натисніть кнопку «Відкрити». У вікні програми можна переглянути детальну інформацію (розділи відео та аудіо).
5
До особливостей цієї програми можна віднести здатність не тільки відображати дані про відеофайлі, але і вказувати на кодеки, яких не вистачає для перегляду даного фільму.
6
Light Alloy. Для роботи з цим програвачем необхідно встановлювати DirectX 9-й версії. За допомогою цього програвача отримати інформацію про відеофайлі простіше простого. Після запуску утиліти натисніть кнопку Play - перед вами з'явиться вікно для вибору фільму, знайдіть відповідний і натисніть кнопку «Відкрити» (відтворення почнеться автоматично).
7
У головному вікні програми зверніть увагу на нижній рядок з функціональними клавішами, натисніть кнопку «Інформація» (зображення англійської букви "i"). Перед вами з'явиться вікно «Інформація про файл», в якому будь-який рядок можна скопіювати.
8
VLC Media Player. Після установки і запуску цієї програми необхідно відкрити відеофайл і натиснути меню View, потім вибрати пункт Stream and Media info. В однойменному вікні ви можете переглянути детальну інформацію про фільм, запущеному в цьому програвачі.