Як вибрати молочну суміш.

На полицях аптек і магазинів дитячого харчування представлено більше тридцяти видів дитячих молочних сумішей різних виробників. З цього розмаїття необхідно вибрати лише одну - ту, яка ідеально підійде вашому малюкові. Але не поспішайте зробити це самостійно!
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з дитячим лікарем в пологовому будинку, якщо ваша дитина отримує суміш з перших днів життя. Запитаєте, який суміш ю малюка догодовують в пологовому будинку. Міняти суміш не рекомендується. Якщо малюк добре переносить її, після виписки з пологового будинку продовжуйте годувати цієї суміш ю. У міру зростання дитини дільничний педіатр випише вам наступне молочне харчування цього ж виробника або переведе на інший продукт.
2
Порадьтеся з дільничним педіатром, якщо ви що раніше не підгодовували малюка. Здоровим дітям від 0 до 6 місяців лікар випише високоадаптовані молочну суміш з цифрою 1. Це можуть бути Фрісолак 1, Нестожен 1, Малютка 1, Нутрилон 1, Нутрилак 1, Хіпп 1 і т. п. Здорових дітей після півроку переводять на наступні суміші того ж виробника з позначкою 2.
3
Повідомте лікаря, якщо у малюка є коліки, запори, проблеми зі стільцем. Такій дитині лікар може призначити спеціальну суміш , яка містить пребіотики та інші корисні речовини. Лікувальні суміші спрямовані на нормалізацію стільця і травлення малюка. Найбільш поширені молочні суміші цього виду - Нутрилон Комфорт, Семпер Біфідус, Нан комфорт, Фрісовом. Також це можуть бути кисломолочні суміші.
4
Зверніться до алерголога, якщо у малюка з'явилася висипка та інші реакції на молочну суміш . Можливо, у дитини алергія на молочний білок. Лікар проведе обстеження, щоб виявити алергени. Більшості таких дітей зазвичай підходять гіпоалергенні суміші з частково гідролізованим білком коров'ячого молока. Малюкам з сильною алергією призначають повний гідролізат молочного білка або суміш на основі козячого молока.
5
Уважно дотримуйтесь рекомендацій лікаря, якщо малюк народився слабким, маловагим або недоношеним. Для таких дітей існують спеціальні молочні суміші з позначкою «Пре». Більш поживні за складом, вони сприяють зростанню і швидкому набору ваги. Коли малюк досягне 3-4 кг, доктор призначить вам звичайну молочну суміш для здорових дітей.
6
Не міняйте суміш на іншу, якщо дитина добре їсть і нормально переносить її. Зміна молочної суміші може привести до проблем у травленні, запорів, алергічних реакцій. Якщо ви хочете перевести малюка на більш бюджетний варіант суміші, обов'язково повідомте про це дитячого лікаря - він вибере найбільш підходящий за складом варіант.
Зверніть увагу
Перед тим, як вибирати молочну суміш, порадьтеся з лікарем. Для успішного проведення штучного вигодовування дитини необхідно дотримуватися правил та рекомендацій: Молочна суміш, яка замінює грудне молоко, повинна гарантовано відповідати всім вимогам щодо поживних цінностей і гігієнічної чистоти дитячого харчування.
Корисна порада
Як вибрати молочну суміш. Вибір молочної суміші для дитини Якщо з яких-небудь причин неможливо грудне вигодовування, то необхідно в харчуванні дитини використовувати максимально безпечні, якісні та адаптовані продукти замість грудного молока. Важливо - суміші повинні використовуватися після консультації з лікарем! Молоко тварин (найчастіше це корова або коза), кефір і його аналоги, рідкі молочні каші не можна використовувати для дітей першого року життя замість грудного молока ...