Як викликати властивості системи.

В операційній системі Windows користувач в будь-який час може отримати повну інформацію про те, які програми встановлені на комп'ютері, які пристрої підключені, наскільки правильно вони функціонують. Доступ до даних відомостями найлегше отримати через вікно «Властивостей системи », а щоб викликати його, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
З робочого столу клікніть один раз правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер», з випадаючого меню виберіть пункт «Властивості» і натисніть на нього клавішею миші. Відкриється діалогове вікно - це і є вікно «Властивості системи ».
2
Якщо ви не можете знайти на своєму робочому столі значок «Мій комп'ютер», налаштуйте його відображення. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості" і клацніть по ньому клавішею миші. Відкриється діалогове вікно «Властивості: Екран». В даному вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» в нижній частині вікна.
3
В додатково вікні «Елементи робочого столу» на вкладці «Загальні» знайдіть розділ «Значки робочого столу». Встановіть маркер в поле навпроти напису «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку ОК у вікні елементів, у вікні властивостей - кнопку «Застосувати». Нові настройки наберуть чинності. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна. Значок "Мій комп'ютер» повинен з'явитися на робочому столі.
4
Якщо у вас немає необхідності в значку «Мій комп'ютер» на робочому столі, викличте вікно «Властивості системи » з «Панелі управління». Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню «Налаштування» - «Панель управління». Якщо панель має класичний вид, виберіть значок «Система» відразу. Якщо панель відображається за категоріями, знайдіть потрібний значок в розділі «Продуктивність і обслуговування» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші - так ви викличте вікно «Властивості системи ».
5
Отримати інформацію про своє комп'ютері ви також можете з вікна «Центр довідки та підтримки». Для цього клацніть лівою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу і натисніть клавішу F1. За допомогою вікна пошуку або в розділі «Покажчик» знайдіть розділ «Відомості про цей комп'ютер», натисніть на кнопку «Показати загальну інформацію про систему», дочекайтеся завершення збору даних.