Як зав'язати подарунковий бант. подарунковий бант зі стрічок своїми руками.

Для того щоб підкреслити красу і оригінальність подарункової упаковки можна навчитися зав'язувати пишний бант самостійно. Такі бант и робляться з гладких поліпропіленових або тканинних стрічок і є хорошим завершенням декору.
Інструкція
1
Підберіть стрічку для подарунка. Її ширина повинна бути не менше 2, але і не більше 4 сантиметрів. Якщо ви використовуєте різнобарвну пакувальний папір, то краще буде вибрати одноколірну стрічку. А для подарунків, упакованих в однотонну папір, вибирайте різнокольорову стрічку, вона зробить упаковку більш урочистою. Враховуйте, що для бант а, діаметр якого вийде близько 12 сантиметрів, знадобиться 3 метра стрічки. А також, додайте довжину, достатню для перев'язки упаковки.
2
Поверніть моток стрічки в рулон, обмотавши її навколо долоні 7-10 разів. Кількість оборотів залежатиме від щільності і ширини матеріалу стрічки.
3
Розплющите вийшов моток таким чином, щоб він представляв собою лінію. Утворені заломи НЕ будуть помітні, так як в результаті виявляться усередині бант а. За допомогою гострих ножиць акуратно відріжте 4 куточка стрічки. Перемичка з поліпропілену НЕ розірветься, тому не бійтеся відрізати побільше.
4
Прикладіть обидві частини стрічки один до одного, поєднуючи зрізи. Така перемичка необхідна тільки для широких поліпропіленових стрічок. Вузькі капронові і стрічки з інших тонких тканин добре складаються і приминаються самі по собі.
5
Перев'яжіть місця зрізів в найвужчому місці за допомогою шматка тонкого дроту або шнурка. Підійде і стрічка такого ж кольору, але шириною не більше 5 міліметрів. А також, перемичкою може служити вузька смужка поліпропіленової стрічки, відокремлена від основного мотка.
6
Візьміть бант за те місце, де він перев'язаний шнурком. Для того щоб надати бант у кулясту форму почніть витягати петлі стрічки в різні боки. Почніть з тих петель, які знаходяться в самому центрі і витягуйте одну - вліво, іншу - вправо. При цьому кожну витягнуту петлю необхідно повертати під прямим кутом, підтягуючи від центру вгору - так ви зможете зробити бант потрібної форми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I7GKAC45lFY
Упаковка створює приблизно 70% враження від подарунка. Скромний презент в розкішній коробці з бантом викличе значно сильніші емоції, ніж багатий подарунок в непоказною обгортці. Тому так важливо підібрати яскраву, красиву коробку і прикрасити її, зав'язавши бант в тон. Вибір, яким способом зав'язати бант, залежить від довжини довжини і ширини стрічки, з якої він буде виготовлений, а також матеріалу
Інструкція
1
Щоб зав'язати махровий бант, візьміть довгу нешироку стрічку, досить щільну, щоб утримати форму. Згорніть її в декілька кілець по спіралі, внутрішній діаметр совпатает з діаметром майбутніх петель банта.
2
Розгладьте петлі. Зріжте кути по краях стрічки від третини ширини до 1 см. По довжині. Зігніть стрічку по надрізах.
3
Вузьке місце (відповідне вирізам) обв'яжіть тонкою ниткою. Розпушити бант, виймаючи петлі. Приклейте до коробки, обріжте кінчики.
4
Класичний бант. Візьміть щільну стрічку. Залиште хвостики приблизно по чверті довжини, з'єднайте кінці, відмежовані пальцями, з тканиною стрічки майже посередині, щоб вийшли петлі.
5
Покладіть праву петлю поверх лівої, оберніть навколо неї, протягніть крізь петлю між двома великими петлями. Розправте бант, щоб він був симетричним і рівним, розгладьте стрічку. Приклейте бант до коробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z4QIZaEeJgI
Зверніть увагу
ефектно виглядає розсип з декількох бантів на одній коробці. Використовуйте різні кольори і розміру для створення барвистого образу