Як засмагати в горизонтальному солярії.

Хтось досі сприймає засмагу як невід'ємну частину вигляду красивого і здорової людини. Природно, що зберегти літню засмагу на довгу зиму не можливо. Однак його з легкістю можна замінити штучним сонцем - солярієм, звернувшись до найближчого салону краси.
Інструкція
1
Існує два основних типи солярію: горизонтальний і вертикальний. Горизонтальний солярій вважається класикою соляріїв. Але не всі добре переносять скрутність рухів і закритий простір. До того ж загар в такому солярії іноді лягає нерівно. Це пов'язано з тим, що шкіра стикається з акриловим покриттям, і саме в цих місцях залишаються білі плями.
2
Пам'ятайте, що тривалість сеансу засмаги в горизонтальному солярії в 2-3 рази довше, ніж у вертикальному. Лампи в ньому, як правило, невеликої потужності. Час засмаги може варіюватися від 15 до 20 хвилин. Зате в горизонтальному солярії є м'яке випромінювання для обличчя, тому можна не боятися за здоров'я своєї шкіри.
3
Проконсультуйтеся з фахівцем, перед тим, як почати відвідування солярію. При серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозі, туберкульозі, астмі загар в солярії протипоказаний. Якщо ви приймаєте антибіотики, деякі гормональні препарати, сечогінні та психотропні засоби, то похід в солярій краще відкласти до закінчення лікування. Крім того, не засмагати в солярії , якщо на вашому тілі занадто багато родимок. Це може призвести до їх переродження в злоякісне утворення - меланому.
4
Використовуйте в горизонтальному солярії засоби захисту очей, волосся і сосків. У хорошому косметичному салоні вам обов'язково запропонують шапочку для захисту волосся, наклейки на соски (стікіні), а також сонцезахисні окуляри.
5
Прийміть душ перед кожним сеансом засмаги і змийте всю косметику. В іншому випадку ви ризикуєте покритися пігментними плямами. Крім того, перед походом в солярій не користуйтеся духами і туалетним водам, інакше ви можете отримати сильне роздратування шкіри. Чи не обробляйте тіло і обличчя лосьйонами, тоніком, кремами, реакція шкіри під впливом ультрафіолету може бути дуже непередбачуваною.
6
Чи не використовуєте в горизонтальному солярії сонцезахисні засоби. Застосовуйте тільки спеціальні креми для засмаги в солярії . Вони допоможуть на довгий час утримати меланін в шкірі, а значить, зберегти гарний смаглявий відтінок.
7
Не поспішайте одягатися і виходити на вулицю після сеансу. Трохи посидьте, розслабтеся, випийте води. Пам'ятайте, що за допомогою солярію ви можете отримати не лише гарний колір шкіри, але і досягти косметичного та лікувально-профілактичного ефекту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zVH7-XH-fRY