Як зробити з маяка підсилювач.

Магнітофони марки «Маяк-240» та аналогічні володіють дуже якісним звучанням. Але оскільки магнітна стрічка сьогодні непопулярна, тепер їх в основному використовують для посилення звукового сигналу з комп'ютера.
Інструкція
1
Візьміть штекер для навушників, штекер типу ОНЦ-ВГ з п'ятьма контактами, а також кабель, що складається з двох кручених пар. Якщо в ньому чотири пари, будь-які дві з них можна не використовувати. «Смугасті» дроти обох використовуваних пар підключіть з одного боку до загального контакту штекера для навушників, а з іншого - до середнього контакту штекера типу ОНЦ-ВГ. Решта дроти пар підключіть з одного боку до решти контактам штекера для навушників, а з іншого - до контактів штекера ОНЦ-ВГ, які знаходяться праворуч від середнього (з боку пайки, якщо тримати колодку виїмкою вниз). Ізолюйте всі з'єднання і закрийте обидва роз'єми.
2
З'єднайте вийшов кабелем вихід звукової карти комп'ютера з лінійним входом магнітофона. Попередньо обесточьте обидва апарати.
3
Візьміть будь-яку непотрібну магнітофонну касету розбірної конструкції (бувають і нерозбірні). Відкрийте її корпус, витягніть стрічку, потім зберіть назад без стрічки. Якщо у неї виламані пелюстки захисту від запису, заклейте їх липкою стрічкою.
4
Вставте касету без стрічки в магнітофон. Запустіть на комп'ютері програвання будь-якого звукового файлу. На магнітофоні регулятори гучності і рівня запису встановіть на мінімум. Переведіть апарат у режим запису, потім увімкніть на ньому паузу.
5
Регуляторами рівня запису добийтеся, щоб ампкітуда вхідного сигналу, контрольована по вакуумно-люмінесцентному індикатору, по обох каналах була трохи менше граничної (відображається червоними розподілами).
6
Оберіть бажаний рівень гучності відповідним регулятором магнітофона. Приступите до прослуховування музики. По закінченні використання магнітофона як підсилювач виведіть його з режиму паузи, переведіть в режим зупинки, а потім відключіть.
7
При бажанні, використовуйте магнітофон для запису музики з комп'ютера на касети. Для цього встановіть в нього замість муляжу справжню касету, а потім виконайте все, описане вище, але режим паузи разі не вмикайте.