Як зарядити акумулятор без телефону. пристрій для зарядки акумулятора без телефону.

Дуже зручно мати два однакових акумулятора для телефону. Поки один з них заряджається, іншим можна користуватися, а потім поміняти їх місцями, і так далі. Але для цього необхідно пристрій, що дозволяє здійснювати зарядку без самого телефону.
Інструкція
1
Ні в якому разі не використовуйте для зарядки акумуляторів телефонів саморобні пристрої. Виняток становлять лише дуже старі апарати, в яких застосовуються нікель-метал-гидридні батареї. Літій в таких батареях не міститься ні в металевому, ні у зв'язаному вигляді.
2
Придбайте спеціальний пристрій, призначений для зарядки акумуляторів поза телефону. Воно обладнане притискним пристосуванням, на якому, в свою чергу, розташовані два рухливих електрода. Кожен з електродів має по дві плоских пружини, які можна підключати до клем батарей незалежно від того, де вони розташовані - на торці або грані.
3
Одночасно з покупкою універсального зарядного пристрою покажіть продавцеві свій телефон і попросіть його підібрати до апарату другий акумулятор, аналогічний тому, який в ньому вже є.
4
Вставте акумулятор у вимкнений зарядний пристрій. Притисніть до його контактам, позначеним, як "-" і "+" пружинні електроди. Якщо позначень на контактах немає, притискайте електроди до крайніх клем, ігноруючи розташовані між ними. Повинен загорітися світлодіод. Якщо цього не сталося, змініть положення кнопки з фіксацією. У випадку, якщо таким чином домогтися світіння світлодіода не вдалося, перепробуйте інші поєднання пар контактів і положень кнопки з фіксацією.
5
Добившись світіння світлодіода, запишіть або запам'ятайте використану вами конфігурацію. Потім увімкніть пристрій в мережу разом з батареєю, намагаючись не зрушити її. Почне блимати другий світлодіод. Продовжуйте зарядку до тих пір, поки він не перестане блимати. Потім відключіть пристрій від мережі і зніміть з нього акумулятор.
6
Закрийте на телефоні всі запущені програми. Вимкніть його харчування. Якщо він підключений до штатного зарядного пристрою, від'єднайте його. Зніміть з телефону кришку і витягніть акумулятор. Натомість встановіть інший, заряджений. Закрийте кришку і увімкніть апарат. При необхідності, заново встановіть свідчення його системних годин. При бажанні, включіть в ньому для усунення необхідності в цій операції функцію NITZ. Витягнутий акумулятор зарядите описаним вище способом. Надалі заряджайте і використовуйте їх по черзі.
Зверніть увагу
Не допускайте коротких замикань акумуляторів. Зношені акумулятори не викидайте, а здавайте в спеціальні пункти прийому.