Як отримати допуск електрику.

Виконання будь-яких електромонтажних та електротехнічних робіт пов'язане з небезпекою. Тому, щоб забезпечити безпеку собі і оточуючим, необхідно пройти навчання і отримати допуск до робіт.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно перевірити свої знання. Зверніться до керівництва підприємства з проханням написати лист для навчального комбінату, де будуть вказані курс навчання та перевірка знань. Якщо ви вже давно не працювали за фахом електрика, то вам доведеться починати з другої групи.
2
Для отримання третин групи допуск а вам необхідно пропрацювати з другою групою хоча б 3 місяці, при цьому прекрасно знати порядок обслуговування електроустановок, знати правила з техніки безпеки, вміти правильно надавати першу медичну допомогу при надзвичайної ситуації. Лише за результатами перевірки знань ви зможете отримати повноцінний допуск із зазначенням групи і приступити до роботи.
3
При втраті посвідчення необхідна його заміна або переоформлення. Краще зробити це легально, із занесенням до наказу та видачею виписки з наказу. Без відриву від виробництва це зробити не вдасться, так як потрібна участь навчально-курсового комбінату. Хоча зараз з'явилася можливість відвідування навчального центру дистанційно. Посвідчення оформляється тільки в ліцензійних центрах, тому перевірити справжність не важко.
4
Якщо є можливість, зверніться самі на курси підвищення кваліфікації. Після проходження курсу навчання ви отримаєте відповідний документ. Вам також доведеться підготувати журнал про проходження інструктажу з електробезпеки, в якому буде зроблено запис, після чого ви будете допущені до роботи.
Корисна порада
Намагайтеся регулярно підтверджувати або підвищувати свою кваліфікацію, щоб надалі не виникало необхідності проходити навчання заново.