Як зняти маску з обличчя.

В арсеналі сучасної жінки є величезна кількість засобів, які допомагають зберегти молодість шкіри і зупинити плин часу. Вибір маски - це досить складний процес, і доводиться враховувати стан, вік і тип шкіри жінки. Але для отримання максимального ефекту від використання косметичних масок важливо не тільки правильно вибрати і нанести цей засіб, але й потім правильно змити з особи .
Інструкція
1
При знятті будь-яких масок пам'ятайте, що рухатися по шкірі особи можна тільки по так званих масажних лініях - це дозволить не травмувати додатково шкіру і не провокувати розвиток непотрібних зморшок.
2
Маску з жирної шкіри знімайте за допомогою підкисленою спочатку гарячою, а потім холодною води. З сухої шкіри змивають засіб тільки теплими розчинами, при цьому краще використовувати настої лікарських трав, які надають додаткове зволожуючу дію, наприклад, відваром липового цвіту.
3
Глиняну маску знімайте двома способами - спочатку видаліть шпателем підсохнула глину з особи , а потім вже видаліть залишилися дрібні шматочки глини, а можна спробувати ще не підсохлу маску «скачати» з поверхні особи . Конкретний спосіб зняття маски зазвичай залежить від складу засобу і типу шкіри.
4
У тому випадку, якщо на обличчя наноситься плівкова ліфтинг-маска, то її видаліть єдиним полотном, але зазвичай це при першому нанесенні маски не виходить, і її знімають по шматочках. Взагалі ліфтинг-засоби слід підбирати після консультації косметолога, так як неправильно обрана маска не тільки не зробить потрібного подтягивающего ефекту, але й може викликати появу непотрібних зморшок.
5
Після зняття маски будь-якого типу подбайте про те, щоб забезпечити шкірі достатнє зволоження. Вибір конкретних засобів - молочка, поживного тоніка або крему буде залежати від типу шкіри і складу наносимой маски.
6
Ніколи не тримайте маску на обличчі довше того часу, який зазначено на упаковці. Не використовуйте для розчинення сухих масок не ті рідини, які рекомендує виробник.
7
Навіть у тому випадку, якщо поживна або підтягуються маска наносяться на шкіру для отримання негайного ефекту, не виходьте на вулицю відразу після зняття засоби - шкіра особи обов'язково повинна «повернутися» до свого звичного стану .