Як виставити безконтактне запалювання на ВАЗ. Як правильно виставити безконтакні запалювання ваз 2107.

Система запалювання є однією з основних систем автомобіля. Якщо кут випередження запалювання буде встановлений невірно, двигун почне перегріватися, не розвиватиме повну потужність, значно збільшиться витрата палива, з'явиться детонація. Для перевірки моменту запалювання можна скористатися стробоскопом. Встановити його можна як на СТО, так і самостійно.
Інструкція
1
Від'єднайте від вакуум-коректора вакуумний шланг. Щоб перевірити моменту запалювання, слід під'єднати до клеми «плюс» АКБ зажим «плюс» стробоскопа. До «мінуса» АКБ підключіть зажим «мінус» стробоскопа.
2
Вийміть високовольтний провід з гнізда першого циліндра кришки датчика-розподільника. Датчик стробоскопа вставте на це місце і підключіть до нього високовольтний провід. З люка картера зчеплення видаліть гумову заглушку. Запустіть двигун, встановіть на ньому, згідно з показаннями тахометра, частоту обертання коленвала в межах 820-900 об/хв.
3
Світловий миготливий потік стробоскопа направте в люк картера зчеплення. Мітка на маховику а миготливому світлі буде здаватися нерухомою. Якщо момент запалювання встановлений правильно, то вона буде перебувати між середнім і попереднім поділами шкали. Якщо це не так, відрегулюйте момент запалювання.
4
Відпустіть злегка гайки кріплення датчика-розподільника. Щоб збільшити кут випередження запалювання, поверніть корпус датчика-розподільника за годинниковою стрілкою (мітку «плюс» на фланці його корпуса до виступу на корпусі приводу). Враховуйте, що один розподіл на фланці відповідає 8 градусам повороту коленвала. Щоб зменшити кут, поверніть корпус датчика-розподільника проти годинникової стрілки (мітку «мінус» до виступу на корпусі).
5
Заглушите двигун. Зніміть ковпачок зі свічки першого циліндра. Викриття свічку. Встановіть поршень у верхню мертву точку. Для цього вставте довгу викрутку в отвір свічки і, обертаючи колінчастий вал вручну, зупиніть його в той момент, коли вона зупиниться і почне ось-ось опускатися. Видаліть гумову заглушку картера зчеплення. У цей момент середня ризику на маховику повинна знаходиться прямо перед вирізом на шкалі.
6
Відкрийте кришку датчика розподільника і, притримуючи його пальцями, щоб прибрати зазори, сумістите в одну лінію роторну мітку і пелюстки статора. Закріпіть датчик-розподільник. Перевірте установку запалення на прогрітому двигуні на швидкості 60 км/год по рівній дорозі. Для цього різко натисніть на акселератор. Якщо буде відчуватися тимчасова детонація, яка швидко проходить, то момент запалювання встановлений правильно.
Система запалювання автомобіля є однією з головних. Без неї немає можливості завести двигун і почати рух. Крім того, неправильно встановлений момент запалювання не тільки доставляє дискомфорт при їзді на автомобілі, але й сприяє підвищеному витраті палива, а в окремих моментах двигун може просто стихнути.
Інструкція
1
Встановіть поршень в першому циліндрі у верхній мертвій точці такту стиснення. Має збігтися отвір на шківі колінчастого вала зі штифтом на спеціальній кришці розподільних шестерень.
2
Зніміть з датчика-розподільника пластмасову кришку. Переконайтеся, що електроди бігунка встановилися навпроти виведення від кришки датчика-розподільника, який відмічено цифрою «один» (висновок для проводів свічки запалювання від циліндра).
3
Затягніть болтом пластинку октан-коректора в датчику-розподільнику до корпусу приводу таким чином, щоб покажчик збігався із середнім поділом в шкалі регулювання октан-коректора. Болт повинен бути зі вставленим в нього покажчиком.
4
Ослабьте болт, який кріпить до корпусу датчика-розподільника пластину октан-коректора. Притримуйте пальцями бігунок проти його обертання, щоб усунути зазори в приводі, поверніть корпус до злиття в одну лінію червоною роторної мітки і вістря пелюстки статора. Закріпіть пластину октан-коректора на коробці датчика-розподільника болтом.
5
Встановіть після цього на місце кришку датчика-розподільника. Перед цим перевірте установку проводів запалювання по відношенню до свічок відповідно до режиму роботи циліндрів в порядку 1-2-4-3, починаючи відлік проти годинникової стрілки. Перевіряйте точність пристрою моменту запалення після кожного регулювання запалювання. Прослухайте роботу двигуна автомобіля при русі.
6
Прогрівайте двигун автомобіля до 80 ° С і, рухаючись по прямій по дорозі, різко збільште швидкість, натиснувши на педаль акселератора. Ідеальним вважається варіант, коли відчувається детонація протягом 2-3 с і машина впевнено набирає швидкість. Тим самим, коли з'являється незначна і короткочасна детонація до 60 км/год, то регулювання запалювання виконана правильно. У тому випадку, коли детонація виявиться сильнішим, то поверніть за шкалою налаштування октан-коректора коробку датчика-розподільника на одну поділку проти годинникової стрілки. Поділ шкали запалювання відповідає зсуву моменту запалення на чотири градуси, вважаючи за колінчастого валу. У разі повної відсутності детонації бажано збільшити кут запалювання поворотом датчика-розподільника за годинниковою стрілкою.