Як знайти інструктора з водіння.

Для того щоб стати професійним водієм, треба знайти хорошого вчителя і наставника. Цією людиною має стати автоінструктор, який допоможе вам подолати всі труднощі і навчить усіх нюансів водіння. Але запорука успішних занять залежить і від ступеня взаємної довіри, тому до вибору інструктора треба поставитися дуже уважно.
Інструкція
1
В водінні дуже важливий психологічний настрій водія. Його готовність до певних маневрів, рівень підготовки, стресостійкість. А створити спокійний клімат для занять - завдання авто інструктора . На перших порах кожне різке слово, грубість, некоректне зауваження з боку інструктора можуть спричинити зниження самооцінки водія. І як наслідок, нічого не буде виходити через нервозного стану. Тому, навіть найбільш професійний інструктор в першу чергу повинен бути психологом або просто чуйним і вихованою людиною.
2
Приватні автоінструктора можуть запропонувати більш гнучкі варіанти занять і враховують індивідуальні особливості учнів. Такі заняття можна зробити у зручний вам час і займатися тими елементами, які у вас справді не виходять, а не слідувати шаблоном програми. Перше заняття, як правило, ознайомлювальне. Інструктор дивиться, що ви вмієте, а де ще треба попрацювати. Ви ж придивляєтеся і вирішуєте, чи комфортно вам поруч з цією людиною і чи підходять вам його методи викладання. Якщо перше заняття вам категорично не сподобалося, відмовтеся від послуг цієї людини, толку все одно не буде. Часто інструктори на перше заняття роблять велику знижку або взагалі проводять його безкоштовно. Так що, вибираючи інструктора , ви не так багато втратите в грошах.
3
Ціни на послуги індивідуальних занять залежать від декількох факторів. Приватні викладачі коштують дорожче, ніж з автошколи. Важливу роль відіграє і марка навчального автомобіля. Вчитися на Жигулях дешевше, ніж на іномарці з автоматичною коробкою передач. Якщо інструктор має звання майстра спорту чи нагороди в різних змаганнях, це говорить про його високому професіоналізмі, а значить, і вартість занять буде немаленька. Хоча при однакових вступних даних буває і різна вартість уроків. Це особисте рішення інструктора .
4
Почати пошук інструктора краще зі своїх знайомих. Напевно у вашому оточенні знайдеться той, хто брав подібні уроки. Він неупереджено розповість про плюси і мінуси таких занять. Другим способом є інтернет, де на спеціальних ресурсах розміщена інформація про інструктора х, їхньому досвіді роботі, розцінках, районах, де проходить навчання. Можна прийти і в звичайну автошколу і особисто переговорити з викладачем. У неробочий час майже всі вони займаються додатковими уроками водіння.
Навчання водінню автомобіля не обмежується однією автошколою. Отримати практичні навички для впевненої і безпечної їзди за пару місяців складно. Після успішної здачі іспитів і отримання водійських прав, навіть на власному автомобілі перші дні краще виїжджати під наглядом досвідченого водія. Таким наставником може стати професійний автоінструктор.
Інструкція
1
Якщо в автошколі ваш інструктор вас повністю влаштовував, то ви можете домовитися з ним про додаткові заняття. Як правило, педагоги автошкіл завжди підробляють вечорами на навчальних автомобілях або машині учня, якщо права у вас вже є. У інструктора є доступ до тренувальному майданчику, на якій можна відпрацювати такі складні маневри, як парковка, заїзд на естакаду. Мінусом автошкольних інструкторів можна вважати якусь обмеженість в методиці викладання. Часто звичка викладати за встановленим шаблоном не дає їм вийти за звичні рамки і вчити нетривіально. У робочі дні вони можуть займатися з вами тільки ввечері, коли дороги не відповідають денного трафіку, і вам буде складно згодом освоювати маршрут в щільному ранковому потоці поодинці.
2
Можна пошукати приватних автоінструктор, які можуть проводити заняття на своїй обладнаній машині або на вашій. Можна навіть знайти інструктора на тій марці машині, на якій ви плануєте їздити. Так вам буде простіше самостійно їздити і звикати до автомобіля. Ви вже будете відчувати габарити машини, знати його технічні особливості та можливості.
3
Почніть пошук інструктора через своїх знайомих. Напевно хтось з них користувався їхніми послугами і може дати відгук про роботу конкретного педагога. Часто інструктори працюю по одному району або округу, що дозволяє їм приїжджати до учня в призначений час. Навчальні машини з написами «Автоинструктор» можна зустріти в кожному районі. Можна зателефонувати за телефоном і поцікавитися послугами і розцінками. Ціни у приватних інструкторів залежать від часу заняття. Зазвичай стандартне заняття триває дві години. Тільки обов'язково з'ясуйте академічних або астрономічних. Краще займатися два повноцінних години.
4
Можна пошукати інструктора в інтернеті. На спеціальних ресурсах викладена вся інформація про той чи інший інструкторові, його фото, особисті дані, район роботи, модель навчальної машини. До хвалебні відгуки, які там можуть бути, варто поставитися з обережністю. А ось всі негативні думки взяти до уваги.
5
Перше заняття зазвичай є ознайомчим і трохи сумбурним. Якщо вам не сподобалася манера викладання або сам інструктор, не соромтеся відмовлятися від подальших занять. У навчанні водінню дуже сильно присутній фактор особистого впливу. Якщо вам некомфортно поруч з цією людиною, то будете почувати незручність, скутість, а іноді, і страх. Чи варто говорити про те, що толку від таких занять не буде.