Як вибрати цифровий телевізор. Як вибрати lcd телевізор.

Цифровим називається телевізор , в якому здійснюється цифрова обробка сигналів. В наші дні до цієї групи належать практично всі випускаються апарати. При виборі такого телевізор а доводиться керуватися цілим рядом критеріїв.
Інструкція
1
Ознайомтеся з визначенням цифрового телевізор а. Так називається апарат, в якому здійснюється цифрова обробка сигналів перед їх подачею на пристрій відображення. Телевізор може бути цифровим навіть в тому випадку, якщо він здатний приймати тільки аналогові сигнали. А ось прилад, в яких цифровим способом здійснюється тільки настройка, до цієї групи віднести не можна. Абсолютно будь плазмовий або ЖК телевізор є цифровим, оскільки містить цифрове пристрій масштабування зображення, зване скалером (scale - масштаб).
2
Вибір технології відображення вибирайте в залежності від того, скільки ви готові виплачувати в місяць за електроенергію, споживану телевізор ом. Найбільшу потужність при одному і тому ж розмірі екрану споживають плазмові апарати, найменшу - рідкокристалічні. Проміжне становище між ними за цим параметром займають кінескопні.
3
Вибір розміру екрану здійснюйте, керуючись гостротою зору всіх членів сім'ї. Навіть якщо вам здається, що невеликого телевізор а вам цілком вистачить, поцікавтеся у домочадців, чи буде їм зручно дивитися передачі на невеликому екрані. Але пам'ятайте, що дуже великі телевізор и навіть при самій економічної технології відображення (ЖК) можуть споживати значну потужність.
4
Згадайте, які пристрої ви хочете підключати до апарату. Залежно від цього, виберіть телевізор з потрібним поєднанням входів: композитним, S-Video, VGA, DVI, HDMI.
5
Вкрай бажано, щоб у цифрового телевізор а і тюнер був розрахований на прийом цифрових сигналів (стандарту DVB-T). Через кілька років аналогове телемовлення в Росії буде повністю скасовано. Втім, у внутрішньобудинкових кабельних мережах воно залишиться ще довго, до того ж, приймати цифрові сигнали можна і на звичайний телевізор , використовуючи спеціальну недорогу приставку.
6
Подумайте про придбання апарату з функцією показу відеороликів з сайту YouTube. Його достатньо підключити до вільного гнізду роутера - і можна буде дивитися такі ролики, вибираючи їх з звичайного пульта. Зрозуміло, доступ в інтернет для цього повинен бути безлімітним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3bwinadJsUg