Як носити жіночий галстук.

Вже в дев'ятнадцятому столітті краватки стали бути частиною не тільки чоловічого, але жіночого гардеробу. Та й досі вони продовжують користуватися особливою популярністю серед представниць прекрасної статі. Ця деталь гардеробу може зіграти велику роль в образі леді. Краватка можна надягати не тільки з діловим і строгим костюмом, але й використовувати як доповнення до багатьох неофіційними нарядам.
Інструкція
1
Жіночий краватку не вимагає особливих знань від жінки щодо його поєднань в одязі і костюмах. Але варто врахувати деякі моменти, які допоможуть вам виглядати чарівно. Краватка можна поєднувати з сукнею, діловим костюмом і навіть яскравим святковим вбранням. Найголовніше - не перестаратися з розмаїттям кольорів і аксесуарів. Наявність одного краватки здатне зробити вас яскравою і ефектною. Якщо даний предмет має насичений колір, тоді одяг варто вибрати стриманих тонів.
2
Жіночий краватка є відмінним предметом для реалізацій фантазій щодо образу. Справжня модниця повинна постійно експериментувати і знаходити нові образи, які допоможуть виділитися серед натовпу людей.
3
Деякі пані носять краватку не тільки на шиї, а й на талії, і зап'ясті. Це виглядає вельми незвично і цікаво. Тому цей аксесуар можна використовувати в ролі пояса або браслета.
4
Використовуючи краватку, створюйте оригінальні образи. Один з найулюбленіших нарядів багатьох сучасних дівчат - модель з принтом, біла сорочка або майка, джинси і звичайні кеди. Можна поекспериментувати з образом пай-дівчинки, надівши при цьому білосніжну блузку і плісировану коротку спідницю. У цьому випадку створюється образ, який балансує між вульгарністю і невинністю. Уравновесьте його сірим або синім светром з V-подібним вирізом.
5
Офісний варіант передбачає собою носіння суворого костюма з краваткою. Зовсім не обов'язково замикати свій образ в рамки класичного стилю. Замініть брюки зі стрілками на брюки-кльош, замість похмурого піджака надіньте своєрідний жилет. Класичний жіночий костюм виглядає сухо і нудно.
Корисна порада
Змінилися прийняті розміри жіночих краваток. Він повинен бути трохи коротше чоловічого, інколи вдвічі. До сукні підійде вузька краватка, надягаючи костюм краще вибрати широку модель.