Як зробити фото на пляшку. фото наклейки на пляшки.

Пляшка з улюбленим напоєм винуватця торжества вже сама по собі є хорошим подарунком на ювілей. Але набагато цікавіше, якщо на ній замість звичної наклейки буде красуватися майстерно оформлена фотографія ювіляра.
Інструкція
1
Придбайте пляшку з улюбленим напоєм ювіляра (безалкогольним або алкогольним, залежно від його переваг). Якщо вам невідомо, який напій він любить, ненав'язливо поцікавтеся цим.
2
Акуратно, щоб не пошкодити, відокремте від пляшки наклейку.
3
Відскануте зняту з пляшки наклейку, виставивши в програмі управління сканером дозвіл близько трьохсот точок на дюйм.
4
Якщо фотографії винуватця торжества у вас в комп'ютері не виявилося, завчасно, за кілька днів до заходу, сфотографуйте його під будь-яким приводом (наприклад, скажіть йому, що знімок необхідний для публікації в стінгазеті). Але ні в якому разі не кажіть йому, яка справжня мета фотографування.
5
За допомогою будь-якої програми для фотомонтажу, наприклад, Mtpaint, GIMP, Irfan View або Photoshop, виготовте на основі відсканованого зображення наклейки і фотографії винуватця торжества органічний колаж. При бажанні, майже непомітно переробіть написи на етикетці таким чином, щоб, наприклад, замість назви напою на новій наклейці красувалося привітання ювіляру, виконане тим же або схожим шрифтом.
6
Обов'язково знайдіть на роботі або у знайомих кольоровий лазерний принтер. Струменевий не підійде, оскільки під впливом клею і клейкої стрічки чорнило распливутся. В крайньому випадку, використовуйте чорно-білий лазерний принтер, а потім розфарбуйте роздруківку кольоровими олівцями (Не фломастерами!), Не піддаючи при цьому, однак, забарвленням саму фотографію.
7
Саму роздруківку зробіть того ж розміру, що і оригінальна наклейка. З лицьового боку покрийте її широкої липкою стрічкою і лише потім виріжте по контуру.
8
Витріть пляшку насухо. Звертайтеся з нею особливо обережно в тому випадку, якщо в ній знаходиться шампанське. Приклейте до пляшки нову етикетку. На урочистому заході вручите виготовлений вами оригінальний подарунок ювілярові.