Як виробляти шкурки. Як вичініть шкурку кролика в домашніх умовах видио.

Якщо ви мисливець або фермер, то у вас навряд чи виникне питання, що робити зі знятою шкурою убитого тварини. Однак, якщо ви тільки починаєте осягати ці, безумовно, прекрасні заняття, то така проблема може викликати деяке здивування. Абсолютно точно одне - викидати шкури не варто. Їх варто вичинити і далі застосовувати за бажанням, благо, не так це і складно.
Інструкція
1
Після зняття шкіри, видаліть з неї залишився жир і м'ясо, а потім рясно присипте сіллю з внутрішньої сторони так, щоб сіль ввібрала вологу і загальмувалися процеси розкладання.
2
Через кілька днів видаліть зайву сіль і просушіть шкуру.
3
Вимочіть шкуру в соляному розчині (50 грам солі на літр води) до її розм'якшення.
4
Поперіть шкуру за допомогою звичайного прального порошку в теплій воді для того, щоб видалити бруд і запах.
5
Розтягніть шкуру і зробіть її мездрение, тобто, скріблення внутрішньої сторони з метою видалення залишків того, чого не вдалося видалити в пункті 1.
6
Приготуйте розчин з води, житнього борошна (200-250 гр. На літр), солі (30 гр. На літр), соди (0,5 гр. На літр) і дріжджів (5-10 гр. На літр). Помістіть в нього шкуру на дві доби. Приготуйтеся до того, що розчин буде видавати вельми неприємний запах. Час від часу помішуйте розчин, щоб не дозволяти йому застоюватися.
7
Приготуйте дубильний розчин з відвару вербової або дубової кори з додаванням невеликої кількості солі.
8
Як випливає просочіть шкуру дубильним розчином з внутрішньої сторони, складіть хутром назовні і дайте добу відлежатися.
9
Висушіть шкуру, не забуваючи в процесі сушки розтягувати і м'яти її для досягнення майбутньої м'якості.
10
При бажанні шкуру можна додатково обробити сумішшю гліцерину з яєчним жовтком для підвищення її водовідштовхувальних властивостей і м'якості.