Як підключити домашній інтернет до ноутбука. Як підключити будинок кінотеатор до ноутбука в якості акустики.

Для підключення ноутбука до інтернету в домашніх умовах можна використовувати два основних способи: пряме кабельне з'єднання і підключення по бездротовому каналу Wi-Fi. Зазвичай вибирають другий варіант, тому що він дозволяє зберегти мобільність ноутбука.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Якщо у вас вдома вже є стаціонарний комп'ютер, підключений до інтернету , то найрозумніше використовувати Wi-Fi роутер. Це мережеве обладнання дозволить синхронно використовувати доступ в інтернет обох комп'ютерів. Придбайте Wi-Fi роутер і підключіть це обладнання до мережі змінного струму. Встановіть його недалеко від стаціонарного комп'ютера. Це дозволить уникнути необхідності купувати додатковий мережевий кабель.
2
Вимкніть кабель з'єднання з інтернетом від стаціонарного комп'ютера і підключіть його до WAN-порту роутера. Тепер з'єднайте за допомогою мережевого кабелю, що йде в комплекті з бездротовим обладнанням, LAN-порт роутера і мережеву карту комп'ютера. Відкрийте інтернет-браузер і виконайте процедуру входу в web-інтерфейс Wi-Fi роутера.
3
Відкрийте меню WAN. Виконайте настройку підключення до інтернету . Для цього вкажіть ті ж параметри, які ви використовували при налаштуванні прямого підключення стаціонарного комп'ютера. По можливості включите функції NAT і DHCP. Для підвищення безпеки ваших комп'ютерів включите функцію Firewall. Врахуйте, що вона може стати перешкодою для доступу до деяких ресурсів в інтернеті.
4
Тепер відкрийте меню Wireless Settings. Налаштуйте параметри роботи бездротової мережі Wi-Fi. Обов'язково виберіть найбільш надійний тип шифрування (WPA2-PSK), якщо це можливо. Встановіть досить складний пароль. Тепер виконайте перезавантаження Wi-Fi роутера програмним або механічним способом (відключення живлення).
5
Зачекайте, поки роутер повністю завантажиться і з'єднається з сервером. Перевірте наявність доступу до інтернету у стаціонарного ПК. Підключіть ноутбук до мережі Wi-Fi і переконайтеся в тому, що мобільний комп'ютер отримав доступ в інтернет.
6
Якщо ж вам потрібно підключити до інтернету тільки ноутбук, то від'єднайте мережевий кабель, що йде від стаціонарного комп'ютера до роутера.