Як очистити тимчасові файли інтернету. Як відкрити нещодавно переглянуті файли 7.

Браузери створюють мініатюри сторінок в спеціальних папках або в кеші. Ці тимчасові файли використовуються, щоб швидше завантажувати вміст сторінки при повторному відвідуванні. Вони можуть займати досить багато місця, тому час від часу їх потрібно видаляти.
Інструкція
1
Імена тимчасових файлів починаються зі знака «тильда» і зазвичай мають розширення .tmp. Щоб видалити їх засобами Windows, клацніть правою клавішею миші по значку логічного диска і виберітее в контекстному меню опцію «Властивості». У вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Очистити» і в списку відзначте все файли , які хочете видалити, в тому числі, і тимчасові.
2
Щоб видалити тимчасові файли браузера Internet Exploer, для виклику контекстного меню клацніть правою кнопкою по іконі IE і вибирайте пункт «Властивості». На вкладці «Загальні» в розділі «Історія відвідувань» натисніть «Видалити» і в новому вікні відзначте прапорцями ті файли , від яких хочете очистити компьютер.Нажав кнопку «Параметри», ви можете налаштувати розмір місця на жорсткому диску, відведеного під зберігання тимчасових файлів, ім'я папки, в якій вони містяться, і час зберігання.
3
Для видалення тимчасових файлів браузера Opera зайдіть в меню "Налаштування" та виберіть команду «Видалити особисті дані». Розкрийте список «Детальне налаштування», щоб вибрати видаляються елементи. Поставте прапорці поруч з наміченими пунктами.
4
Щоб видалити тимчасові файли Mozilla Firefox, в меню «Інструменти» виберіть команду «Налаштування». Відзначте прапорцем пункт «Очищати історію при закритті Firefox», щоб браузер видаляв тимчасові файли після завершення сесії. Поверніться в меню «Інструменти» і виберіть опцію «Стерти недавню історію». Розкрийте список «Подробности» і відзначте прапорцями ті елементи, які хочете видалити. У віконці "Очистити" встановіть час, за який буде очищена історія.
5
Тимчасові файли Google Chrome можна видалити з меню «Параметри». Зайдіть у вкладку «Особисті матеріали» і натисніть «Видалити дані веб-перегляду». Поставте прапорці поруч із тими елементами, які будете видаляти.
Temporary Internet Files, або тимчасові файли інтернету, зберігаються інтернет-оглядачами на жорсткому диску комп'ютера. Це необхідно для того, щоб вміст вже відвіданих веб-сторінок при повторному перегляді завантажувалося швидше. Іноді таких файлів стає занадто багато, що негативно позначається на роботі в мережі. В цьому випадку необхідно очистити папку Temporary Internet Files.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню пункт «Панель управління». Якщо панель має вигляд за категоріями, виберіть іконку «Мережа та підключення до інтернету» і значок «Властивості оглядача». Якщо панель має класичний вид, виберіть пункт «Властивості оглядача» відразу. Відкриється нове діалогове вікно.
2
Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні» і знайдіть розділ «Історія перегляду». Натисніть в ньому кнопку «Видалити». В додатково вікні "Видалення історії огляду» відзначте маркером пункт «Тимчасові файли Інтернету» та натисніть кнопку «Видалити». Дочекайтеся завершення операції.
3
Те ж саме можна зробити безпосередньо в оглядачі Internet Explorer. Запустіть IE і виберіть в меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача». Повторіть дії, описані в попередньому кроці. Або ж виберіть в меню «Сервис» пункт «Видалити журнал оглядача», цим ви викличте те ж саме вікно «Видалення огляду».
4
Щоб очистити кеш модуля Java, відкрийте через кнопку «Пуск» панель управління і переключіться на її класичний вигляд за допомогою кнопки-посилання в лівому верхньому кутку вікна. Клацніть по іконці Java - відкриється діалогове вікно Java Control Panel.
5
Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці General і знайдіть розділ Temporary Internet Files. Натисніть в ньому кнопку Settings - відкриється додаткове діалогове вікно, натисніть в його нижній частині кнопку Delete Files. У вікні запиту вже будуть відзначені маркером пункти Applications and Applets і Trace and Log Files. Натисніть кнопку ОК, дочекайтеся закінчення операції і послідовно закрийте всі відкриті вікна.
6
Щоб видалити тимчасові файли інтернету в інших браузерах, використовуйте логічний підхід. Так, наприклад, в браузері Mozilla Firefox ведуться журнали відвідувань і завантажень, форм і пошуку і так далі. Відповідно, вам необхідно очистити ці журнали. Для цього запустіть браузер і виберіть в меню «Журнали» пункт «Стерти недавню історію». Позначте у вікні потрібні пункти і натисніть кнопку "Очистити зараз". Дочекайтеся завершення операції.