Як створити резюме.

Резюме - незамінний документ при пошуку кваліфікованої роботи. Як правило, роботодавець витрачає не більше 3-5 хвилин на вивчення представленої інформації. Грамотно складене і вигідно оформлене резюме дозволить заощадити час і отримати фору перед іншими претендентами на хорошу посаду.
Інструкція
1
Напишіть особисті дані: ім'я, по батькові, прізвище, адресу, телефон (вкажіть код міста).
2
В 3-5 рядках сформулюйте свою мету. Коротко опишіть, на яку посаду ви претендуєте.
3
Запишіть досвід роботи в хронологічному порядку за спаданням, починаючи з останнього робочого місця. Вказуючи дати початку та закінчення роботи, можна опустити подробиці і залишити тільки інформацію про роки. Напишіть найменування організації, займану посаду (або посади, якщо їх було кілька), визначте ключові посадові обов'язки. Не забудьте згадати про досягнення, використовуючи вирази «розвивав», «заощадив», «підвищив».
4
Вкажіть основне і додаткові освіти. Наведіть повне найменування вищого, середнього або професійного навчального закладу, назва спеціальності. Перелічіть курси підвищення кваліфікації (за наявності таких), отримані нагороди та дипломи.
5
Заповніть блок «Додаткова інформація». Напишіть про рівень володіння іноземними мовами і персональним комп'ютером, перерахуйте комп'ютерні програми, в яких ви можете працювати. Вкажіть на наявність водійських прав та санітарної книжки. Якщо ви перебуваєте в профспілкових організаціях, не забудьте згадати про етом.Опішіте особистісні якості. Ніколи не використовуйте займенник «Я», уникайте пасивних форм, пишіть гранично коротко і конкретно. Намагайтеся концентрувати увагу на досягненнях і позитивних якостях, але не перебільшуйте свої можливості.
6
При можливості надайте рекомендації компетентних людей, прикладіть відгуки з попередніх місць роботи.
7
Ретельно перевірте складене резюме на наявність граматичних помилок. Якщо ця процедура викликає у вас труднощі, обов'язково зверніться за допомогою до компетентного особі. Для оформлення виберіть щільну якісний папір бежевого або білого кольору. Простежте, щоб резюме було складено в єдиному стилі і легко читалося: не використовуйте дрібний шрифт, виділяйте абзаци, дотримуйте прийнятні відстані між рядками. Постарайтеся вмістити всю інформацію на одному аркуші. Будьте готові підтвердити документально всі позначені пункти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PCn2Uf5QenM