Як зібрати намисто з перлів. Як зібрати дитячі намисто з бісеру.

В силу дорожнечі справжнього перлів йому є прекрасна альтернатива - перл штучний, з якого можна самостійно зібрати нитку прекрасного оригінального прикраси, за красою не поступається натуральному.
Вам знадобиться
  • - перли;
  • - волосінь або дріт;
  • - застібка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Перли. Придбайте через інтернет або в спеціальному магазині намистини, бажано різних відтінків і будь-якого діаметру. Для передбачуваного прикраси їх кількість дуже легко порахувати - розділіть довжину вироби на діаметр намистини. Отримане число і дасть необхідну кількість.
2
Приготуйте волосінь або дріт. Якщо структура виробу буде складною, об'ємною і припускати жорстку фіксацію задуманого перлового «візерунка», то для цих цілей краще скористатися дротом, яка може бути різної товщини. Якщо задумано виготовити звичайну низько, то достатньо буде спеціальної волосіні, яка є у продажу. Вона буває різних кольорів. Це дає можливість її маскувати між намистинами.
3
Виберіть застібки. Застібки можуть бути золотисті, сріблясті і бронзові. Вони розрізняються за способом фіксації, а тому є можливість вибрати для бус найбільш прийнятний тип. Враховуйте, що перли - досить важке прикраса, а тому волосінь і застібка повинні бути надійними.
4
Підберіть додаткові вставки. Буси з перлів можна додатково прикрасити намистинками з іншого матеріалу або бісером, пустивши їх між перлами. Для цього можуть бути самі різні варіанти комбінацій. Допустимо підібрати бісер гармонують відтінків або контрастних. Наприклад, білий перли добре поєднується з чорним бісером.
5
Оберіть порядок розташування перлинних намистин. Враховуючи, що намистини маються будь-якого розміру, можна розташувати в порядку убування їх діаметру від середини вироби до застібці, яка знаходиться ззаду. Цікавим буде варіант, при якому намиста розташовуються за схемою * маленька-велика-маленька *. Між ними також можна пустити дрібні намистини з іншого матеріалу, великі намистини незвичайної форми або бісер.
6
Розкладіть намистини на столі в тому порядку, в якому вони будуть розташовуватися на волосіні. Візьміть застібку, розкрийте її, прив'яжіть до однієї її частини лісочку довжиною, яка перевищує розмір вироби на 20-30 см (на випадок, якщо захочеться намиста зробити дещо більше). По черзі нанижіть на волосінь намистини, після чого міцно прив'яжіть до кінця другу частину застібки. Перлове прикраса готова.
Корисна порада
Перш, ніж збирати намиста, спробуйте зробити пробний варіант, що не закріплюючи застібку.