Як записати караоке.

Зростання популярності такого засобу розваги, як караоке, цілком зрозумілий - багатьом хочеться вилити душу піснею, та ще й під акомпанемент більш-менш схожою на оригінал музики. Логічно, що насолодившись на радість собі і сусідам, власне, співом, багато хто захоче ще і записати улюблену пісню у своєму виконанні.
Інструкція
1
Якщо ви реалізуєте ваші вокальні дані через комп'ютер, то все простіше простого: практично будь-яка програма для виконання караоке (наприклад, KaraFun) вміє робити запис. Просто натисніть кнопку запису у вікні програми, вкажіть, куди зберегти готовий файл і співайте собі на втіху.
2
Якщо ваш караоке-центр являє собою побутової DVD-програвач, то все трохи складніше.
3
Вам буде потрібно підключити звукові виходи вашого DVD-програвача до входу звукової карти вашого комп'ютера. Зробити це можна за допомогою перехідників RCA-minijack. А для того, щоб звук йшов ще й не телевізор, ви можете використовувати разветвители сигналу, так звані Y-конектори.
4
Підключивши джерело звуку до комп'ютера, зробіть запис звукового файлу стандартними засобами Windows або за допомогою будь-якого медіаплеєра.