Як відновити систему без контрольної точки. відновлення системи без контрольної точки.

При відмові операційної системи необхідно використовувати доступні засоби її відновлення. Найпростіший з них - використання контрольної точки . Але, на жаль, він не завжди приводить до бажаних результатів.
Вам знадобиться
  • - чистий DVD-диск.
Інструкція
1
В якості альтернативного варіанту відновлення операційної системи Windows використовуйте попередньо створений образ. Відкрийте панель керування комп'ютера і перейдіть в меню «Система і безпека» (даний метод описаний для ОС Windows 7). Тепер відкрийте підменю «Архівація та відновлення». Клацніть по пункту "Створення образу системи».
2
Рекомендують заздалегідь підготовляти зовнішній жорсткий диск, бо саме такий пристрій дозволить з більшою ймовірністю зберегти образ операційної системи. У меню, вкажіть місце, куди необхідно зберегти системний образ. Краще не використовувати мережевий комп'ютер, бо можуть виникнути складнощі з доступом до створеного образу. Натисніть кнопку «Далі».
3
У наступному меню будуть відображені розділи диска, включені в образ. Натисніть кнопку «Архивировать» для запуску процесу створення системного архіву. Врахуйте, що в нього будуть включені всі програми, встановлені в даний момент в папку Program Files. Якщо ви використовували інші розділи для установки деяких утиліт, то ці програми не будуть відновлені.
4
Для використання архіву операційної системи вам потрібно інсталяційний диск або диск відновлення. Поверніться в меню «Архівація та відновлення». Клацніть по пункту "Створити диск відновлення системи». Після установки чистого DVD-диска в привід натисніть кнопку «Створити диск».
5
У разі відмови ОС, встановіть диск відновлення в привід. Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу F8. Призначте DVD-привод пристроєм для продовження завантаження. У меню, «Методи відновлення» виберіть параметр «Відновити систему з образу».
6
У наступному меню вкажіть раніше створений архівний образ операційної системи. Дочекайтеся завершення процедури відновлення робочого стану ОС Windows 7.
В процесі експлуатації операційної системи Windows XP можуть виникнути непереборні звичайним шляхом проблеми, наприклад, видалення системних папок і файлів або зміна великої кількості параметрів самої системи. Щоб повернути системі стан, в якому вона перебувала до збою, можна спробувати використовувати інструмент «Відновлення системи», при цьому системні файли і параметри будуть повернуті в стан, в якому вони перебували в зазначений момент часу.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Відновлення системи».
2
У вікні, встановіть перемикач «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натисніть кнопку «Далі».
3
У вікні «Вибору контрольної точки» вкажіть дату, до якої необхідно відкотити систему, при цьому в правому вікні буде відображено опис обраної точки відновлення.
4
Після натискання кнопки «Далі» з'явиться вікно підтвердження виконуваних дій. На цьому етапі необхідно упевнитися в правильності вибору контрольної точки, при необхідності можна повернутися до попереднього кроку. Натисніть кнопку «Далі».
5
Розпочнеться процес відновлення системи, в залежності від обсягу відновлюваних параметрів він може бути досить продолжітельним.После закінчення процесу комп'ютер буде перезавантажений, і на екрані монітора з'явиться інформація про результати работ.Еслі в результаті пророблених дій проблема не була вирішена, то можна повторити відновлення системи, вибравши іншу контрольну точку .
Зверніть увагу
Особисті дані в процесі відновлення системи не зачіпаються.