Як заправити ручку Паркер.

Ручка Паркер - річ унікальна. Коли Джордж Паркер задумав свій твір, він вирішив: «Зробити краще, ніж інші». І йому вдалося здійснити задумане: їм була створена річ, що стала атрибутом особливої культури, високого стилю і вишуканого смаку. Володарі ручки Паркер - люди, які досягли життєвого успіху. Спеціально для такої унікальної ручки створені унікальні чорнило, якими можна заправляти ручку , щоб користуватися нею знову і знову.
Інструкція
1
Пір'яні ручки Паркер мають оборотну систему заправки бульбашковими чорнилом, або капсулою Паркер. Капсули PARKER QUINK мають додатковий запас чорнила або забезпечені резервною ємністю. Після майже повного спорожнення капсули клацніть по кінця капсули. При цьому буде випущена запасна порція чорнила.
2
Тієї кількості, що міститься в резервної ємності, буде достатньо для сторінки звичайного листа. Цей показник, зрозуміло, змінюється залежно від розмаху почерку і ширини пера. Кількості чорнила в одній капсулі вистачить на проведенні лінії в 800 м. В пір'яних ручках Паркер застосовуйте тільки капсули PARKER, оскільки чорнилом гіршої якості ви можете зіпсувати ручку .
3
Для заправки ручки капсулою зніміть ковпачок. З верхньої частини корпусу викрутіть гільзу. Вийміть наповнювач з порожньою капсулою. Нову капсулу вставте широким кінцем вперед. Обережно, але досить твердо протолкніте капсулу рукою. Коли відчуєте, що вона прокололася і, можливо, почуєте характерний звук, припиніть штовхати. Тепер загвинтите гільзу назад.
4
Для заправки ручки із пляшечки використовують два варіанти наповнювача: стандартний поршневий і поворотний в ексклюзивному виконанні. Щоб заправити ручку за допомогою поворотного наповнювача, необхідно відгвинтити гільзу. Щоб створити вакуум, видавіть повітря з чорнильного резервуара шляхом повертання поршня у напрямку вниз.
5
Перо опустіть в пляшечку. Слідкуйте, щоб воно було повністю занурене в чорнило і туди не потрапило повітря. Ні в якому разі не опускайте наповнювач в чорнило, тільки перо. Поршень загорніть назад до межі. Вийміть перо із пляшечки, і, провернув поршень, капніть три краплі чорнила. Знову загорніть поршень до межі. Це потрібно для того, щоб в резервуар було втягнуто трохи повітря, що запобіжить витікання. Перо очистіть.
6
Для заправки ручки за допомогою поршневого ползункового наповнювача поштовхатися важіль, який розташований збоку. Таким чином ви рухаєте поршень. Повністю занурте перо в пляшечку. Щоб створити вакуум, натискайте на важіль у напрямку вниз, а для всмоктування чорнил - вгору. Потім вийміть перо з чорнила. Випустивши три краплі, підійміть важіль до відмови. Очистіть перо.