Як гравірувати на металі. графіровка метала будинку.

Сьогодні, коли навіть у невеликих універсамах сувеніри гравірують лазером, ручне гравіювання стала рідкісною, але як і раніше затребуваною послугою. Майстри беруть за ручне гравірування більше, ніж за лазерну. Але можна обійтися і без їхніх послуг, якщо навчитися гравірувати на металі самому.
Інструкція
1
Розберіть вийшов з ладу привід магнітофон або плеєр компакт-дисків. Всі витягнуті з нього деталі використовуйте на свій розсуд, крім однієї - колекторного двигуна пересування зчитувального вузла або перемотування стрічки. Даний двигун володіє одним цінним якістю в порівнянні з аналогічними виробами від іграшок: його підшипник, розташований з тильного боку - НЕ полістироловий, а сталевий. Завдяки цьому, він не виходить з ладу при додатку до валу як радіальних, так і аксіальних зусиль.
2
Одягніть на вал моторчика малогабаритний цанговий патрон. Затисніть в ньому зношений стоматологічний бор, більш непридатний для використання за прямим призначенням. Цей інструмент вам подарують в будь зубної поліклініці.
3
Зберіть послідовний ланцюг із джерела постійної напруги, яке трохи нижче номінального для двигуна (це джерело повинен бути розрахований на струм близько 500 мА), педалі з вимикачем без фіксації і двигуна. Полярність бажано дотримуватися зазначену на моторчик. Паралельно двигуну включіть паперовий або керамічний конденсатор будь-якої ємності. Ізолюйте всі з'єднання, щоб в моменти виключення не отримувати неприємні удари напругою самоіндукції, випадково торкнувшись струмоведучих частин.
4
Додайте педаль на підлозі. Серйозним недоліком двигуна цього типу є перегрів при довгій роботі навіть на холостому ходу. Тому вимикайте його педаллю навіть при нетривалих перервах у роботі (від декількох секунд).
5
Стиль роботи виробіть поступово, експериментальним чином підібравши силу притиску вала при гравірування різних металів таким чином, щоб його обертання не вносило спотворень у форму ліній. Пам'ятайте, що чим м'якше метал, тим менше знос бору. Коли він зноситься остаточно, замініть його. При тренуванні прагнете до того, щоб навчитися наносити написи на метал тим же почерком, яким ви зазвичай пишете ручкою на папері. Здійснюйте тренування на металевих предметах, які не становлять цінності.
6
По закінченні роботи відключіть блок живлення від мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=01IdC1CNTdQ
Зверніть увагу
Написи, логотипи, художні зображення - що тільки не прикрашає вироби з металів! Як виконується лазерне гравіювання по металу? Лазер, керований спеціальною комп'ютерною програмою впливає своїм промінням на метал, в наслідок чого після гравіювання на металі залишаються сліди.
Корисна порада
Гравіювання на металі. На сьогоднішній день з'явився унікальний спосіб, який дозволяє найпростішу річ перетворити на невимовну розкіш, в ексклюзивний і неповторний індивідуальний предмет. Великим попитом на сьогоднішній день користується гравірування на металі, завдяки якій можна прикрасити запальнички, кільця, ручки, годинники і т.д.