Як побудувати модель ракети.

Відразу після запуску в 1957 році в СРСР першого штучного супутника Землі моделісти у всьому світі стали будувати стендові моделі ракет. Така модель не літає, а просто прикрашає інтер'єр приміщення, в якому встановлена.
Інструкція
1
Попросіть у сантехніка відрізок пластмасової водопровідної труби діаметром близько 8 і довжиною близько 20 сантиметрів. Настільки короткі відрізки труб у сантехніків вважаються відходами.
2
Виготовте з деревинно-стружкової плити підставку. В її середині просвердлите отвір діаметром близько 5 міліметрів. Поруч з ним встановіть кронштейн висотою на чотири сантиметри менше довжини труби. На кронштейні зміцните маленьку лампочку від кишенькового ліхтарика. Проводи від неї протягніть через отвір таким чином, щоб вони виявилися з нижньої сторони підставки.
3
Забезпечите підставку м'якими ніжками, щоб вона не дряпала стіл і не притискала дроти.
4
На відрізку труби зробіть бічний отвір з таким розрахунком, щоб воно виявилося точно навпроти лампочки. Затягніть його зсередини шматком пластмаси, вирізаним з пластикової пляшки бажаного кольору. Це буде ілюмінатор.
5
Помістіть трубу на підставку таким чином, щоб лампочка опинилася перед отвором і в центрі труби. Приклейте її до основи в такому положенні. Залиште конструкцію в такому вигляді на добу, щоб клей повністю висох.
6
З щільного картону виготовте чотири однакових прямокутних трикутника. Приклейте їх до труби з чотирьох сторін, щоб отримати імітацію стабілізаторів.
7
Склейте з паперу невеликий конус. Діаметр основи цього конуса повинен бути дорівнює діаметру труби. Приклейте його до верхньої частини моделі ракети.
8
Окрасьте ракету і підстава, використовуючи для цього гуаш. Нанесіть на неї бажані малюнки, написи.
9
Підключіть лампочку до блоку живлення, напруга якого в півтора-два рази менше її номінального. Завдяки харчуванню зниженим напругою вона довго не перегорить, що особливо важливо з тієї причини, що всі з'єднання в моделі - клейові, і її розбирання утруднена. Не залишайте модель з включеною лампочкою без нагляду.